Skúsenosť z STK

Více
30. kvě 2015 19:19 - 30. kvě 2015 19:20 #1 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Skúsenosť z STK
to Tonda:krasna zkusenost,jenze v tomto state je co jina STK a jiny urad,to je i jiny vyklad.kde jsi byl na urade?
na Olomouckem rozdavaji na navesne voziky Pav reg.znacky na privesne voziky,tudiz i s pravidelnou STK a povinnym rucenim.
Muzeme ti pouze gratulovat a tise zavidet
:)

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2015 08:59 #2 od Tonda502
Odpověděl Tonda502 pro téma Skúsenosť z STK
Ahoj
tak dnešní zkušenost z úřadem: Paní u přepážky mi po přečtení typového průkazu PAv40 sdělila, že v průkazu je jasně napsaná vyjímka a vyrobená RZ na vozíku splňuje podmínku vyjímky, takže technik STK nemůže nic namítat a má osvědčení vydat.

Více
27. kvě 2015 19:08 #3 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma Skúsenosť z STK
Doporučuji vytisknout si tyto texty a důrazně na tom trvat. Viz boj o 0,1 ccm u Pionýra, kvůli kterému mi na STK odmítli dát TK na 4 roky a úřad řekl, že je to pitomost a dát mi to mají. Výsledkem byla zdarma oprava v novém velkém TP z 50 ccm na 49,9 ccm dle původního (platný z jiného moto).

Více
27. kvě 2015 11:36 #4 od Jirkatatran
Odpověděl Jirkatatran pro téma Skúsenosť z STK
V zákoně 361/2000 v paragrafu 5 odstavec 1 článek l (bezpečnostní vesty ), jasně hovoří, že toto ustanovení neplatí pro motocykly. Dále v každém typovén listě pro PAv je vyjímka, že ( spz), nyní registrační značka je totožná s tažným vozidlem. Toto by si měli chytrolíni z STK nastudovat !!!

Více
27. kvě 2015 05:10 #5 od Tonda502
Odpověděl Tonda502 pro téma Skúsenosť z STK
Ahoj včera jsem byl na stk 502+PAv40 a neprošel jsem. Dostal jsem to na měsíc a to z důvodu 1. spz na PAvu mám udělanou z plastu s nalepenými čísly. Bylo mi řečeno že podle nového zákona to nesmí být, že je to padělání atd. že mám raději jezdit bez, abych nepřišel o papíry. Na to že si to napíšu přímo na PAv mi odpověděl ,že to taky nesmí být a že mám požádat o značku tak jako na nosič kol za auto.
2.zásah nebo úpravy (připojený schválený a zapsaný v tp PAv40)na vozidle zakrývají reg značku.
Co vím, PAv má udělěnou vyjímku, tak uvidím co na to úřady.
Tonda

Více
29. čvn 2011 20:55 #6 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Skúsenosť z STK
Miro, priste si udelej vikendovy vejlet k nam, prijedes, rozsvitis, nalepis a odjedes ... neresej nic. Dokonce ani na velky masine o obsahu 750 ccm jsem pouze rozsvitil ... jo a o veste se zminil taky, rekl jsem mu, ze na skutru ji opravdu nepotrebuju, protoze jede porad :)), tak jsme se alespon zasmali :). Je to opravdu TK od TK, na jakeho narazis blbce. Kdyby vedel, ze na Cezete nalitam za rok vic jak 3000 km, tak by asi i kontroloval jinak.

Vygenerováno za 0.173 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Kubálková
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account