Jak přihlásit skútra?

Více
18.09.2017, 09:06 - 18.09.2017, 09:06 #7 od Sutner
Odpověděl Sutner pro téma Jak přihlásit skútra?
Zdravím, obracím se na zkušené a znalé - kamarád z Německa mi nabízí tři kompletní Manety 125 a jeden pouze plechařina(chtěl je restaurovat, ale našel si jiný objekt zájmu). Cena je podle mě víc než slušná (450 €), problém je v tom, že jsou bez dokladů. Proto se ptám: má cenu to sem dovézt, a pokusit se aspoň jeden přihlásit? nebo to dovézt a rozprodat dílech?

děkuji za tipy a názory
Valda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.11.2016, 17:55 - 16.11.2016, 17:55 #8 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Jak přihlásit skútra?
Pozdravujem, dostal sa mi do rúk TP na jawa perák 250 z roku 1949, Tp je vyplnený výrobcom, tz číslo rámu číslo motru atď. ale už nie je žiadny iný záznam, teda TP nieje prihlásený. (je možné, že ho majiteľ niekde zapatrošil a dal si vystaviť nový,kto vie?), ak by niekto vedel, či sa s tým dá niečo robiť, tak sa mi prosím ozvite. Vopred Ďakujem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.10.2013, 18:48 #9 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Jak přihlásit skútra?
ďakujem za radu, kúpnu zmluvu mám, síce je na iného človeka, ktorý je v TP, ale mám čestné vyhlásenie od pána, ktorý mi papiere predal, špz nemám, TP je veľký, ešte čekoslovenský, posledný zápis je z roku 67 (predaj vozidla, inak netuším v ktorom roku mohol byť varadený z evidecie v SR). Z počutia mám info, že moto sa v čechách bez vačších problémov dá prihlásiť na československý TP, mám známeho, čo predal na začiatku roku papiere na peráka 350 za 800€, a pán čo ho od neho kúpil vravel, že to ide prihlásiť v ČR na papiere. Ak má nekto nejaké bližšie informácie, alebo si podobnou situáciou prešiel, tak mi dajte prosím vedieť.

Inak teraz vstúpil v SR zákon o premávke na pozemných komunikáciách, kde sa bez problémov dá na zelené značky postaviť asi všetko,(dokonca bez STK a Bez papierov), tento zákon vstúpil do platnosti na základe potreby zlegalizovať domarobené traktory a iné poľnohospodárske stroje (ale neje špecifikovaný ani typ karosérie, vlaste nič) , DI vystaví za 33€ zelené značky s platnosťou 2 roky (ak tieto značky a legislatíva prežijú dva roky, a prinesie to štátu peniaze do kasy, predpokladám že sa to tak skoro meniť nebude, ale aj tak by som bol rád, ak by sa mi podarilo dostať biele tabule, aj keď České ), zaplatí sa poistka, a môžete jazdiť po cestách 3 a 4 kategórie, dokonca s výnimkou DI aj po cestách 2 a 1 kategórie, výnimka nieje spoplatnená, a udeľuje ju DI, čo je zaujmavé, niesú na to žiadne noty, ak máte známeho dopraváka, takúto výnimku nieje problém dostať.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.10.2013, 18:04 #10 od M4X0N
Odpověděl M4X0N pro téma Jak přihlásit skútra?
Jedno přihlášení skůtra jsem absolvoval, byl to běh na dlouhou trať. Jde to - ovšem za jasně daných podmínek.
více info viz.:
veteranforum.cz/index.php?id=11&idkat=122&idtop=228483

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.10.2013, 09:05 #11 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Jak přihlásit skútra?
otázka pre yellow:

Ahoj, podarilo sa mi zohnať nepoškodené československé papiere čz 502 a chcel by som ho prihlásiť na švagra v ČR, prosím Ťa kontaktujma, potreboval by som poradiť ako na to, doklady sú bez odstrihnutého rohu a razítka vyradené z evidencie.

Ktokoľvek mi vie poradiť, prosím nech napíše na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.06.2013, 17:58 #12 od tony
Odpověděl tony pro téma Jak přihlásit skútra?
Jozefe, rad ti ten nepotrebny technicak odkoupim, sdel cenu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.195 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account