Startér

Více
01.05.2011, 17:21 #7 od Palda
Odpověděl Palda pro téma Startér
Ještě k tomu jak jsi čistil komutátor pročistil jsi i drážky na komutátoru? O stahováku nevím já si ho nechal udělat od soustružníků, stator většinou neodejde ten drát ze kterých jsou navynuty cívky je dost silnej a Maneťáckej startér má startovací a budící cívky zvlášť. Stator se měří ohmmetrem měříš jednotlivé lameli ,ale měří se to dost blbě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.04.2011, 19:00 - 30.04.2011, 19:01 #8 od Ondragam
Odpověděl Ondragam pro téma Startér
Rotory mám celkem tři, jeden má trochu hnutý jeden ten oranžovo hnědý drát, ale to by nemělo mít vliv. Teď je ten hlavní problém, že to nemám jak sundat... Myslíš, že by mohl být špatný i stator? Jak se proměřuje rotor? Kde se dá sehnat stahovák?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.04.2011, 15:37 - 30.04.2011, 15:45 #9 od Palda
Odpověděl Palda pro téma Startér
Ahoj taky tě zdravím podle videa bych řek, že máš špatné vynutí na rotoru chtěl by proměřit nebo pokud máš jinej tak vymněnit a vyzkoušet. Michal

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.04.2011, 13:02 #10 od Ondragam
Startér vytvořil uživatel Ondragam
Zdravím, mám takový problém. Koupil jsem si Tatrana, zpojízdnil. Ale startér točil dobře jen bez svíčky, se svíčkou až na několikátý pokus. Později už se muselo statéru pomáhat(šroubovákem otočit přes lopatky větráku rotorem) a pak se chytl. Vadilo mi to, tak jsem si koupil stahovák a podíval se pod rotor. Nic zvláštního, možná trochu jeté uhlíky jsem vyměnil, komutátor pěkně očistil a vrátil. Od té doby točí bez svíčky furt pěkně, ale se svíčkou jen o kousek po obvodu rotoru a sekne se, ani při pomoci šroubovákem se nechytne. Takhle
Co s tím? Zkoušel jsem to startovat i kabelama přes oktávii, napojit drátama 1x1cm pro nižší odpor-bezvýsledně. Když to jezdilo, dobíjelo to. A druhý dotaz-ten stahovák rotoru co jsem si koupil byl zmetek a už rok se s prodejcem přetahuju o reklamaci. Asi to nedopadne, tak jestli byste poradili, kde by se ten stahovák dal sehnat mimo FK?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.096 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account