Parkovací světlo

Více
18.05.2011, 21:17 #1 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Parkovací světlo
musi ti jit nekde proud na kostru, tipuju na drat vedouci k blinkru, ktery drive vedl k tachometru. Chce to jit podle schemy po dratech, takhle na dalku se moc radit neda. Schemu na Maneta mas treba tu skutr.manet.sweb.cz/soubory/navody/schema1.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.05.2011, 09:25 - 16.05.2011, 09:28 #2 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Parkovací světlo
Na to je len jedna rada.
Zapojiť to podľa schémy, ako to má byť.
...a odpojiť drátky, ktoré vedú "kamsi k přednímu blinkru" a im podobné.
Ak to nepomôže, tak je závada v nejakom spotrebiči alebo na ceste k nemu. Použiť vylučovaciu metódu, buď postupne pripojovať jednotlivé spotrebiče alebo odpojovať.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.05.2011, 15:11 #3 od jony1203
Parkovací světlo vytvořil uživatel jony1203
Zdravim! Potřebuju poradit, u tatrana mi nesvítilo přední světlo. Zjistil jsem, že tam byly odpojené nějaké kabely a že parkovačka je prasklá. Dal jsem tam novou a dráty zapojil (možná blbě). Tlumené a dálkové světlo sice svítí jak má, ale parkovačka nesvítí a ještě k tomu pálí pojistku. I když jsem tu žárovku odpojil a zapnul světla, tak to za 10 vteřin zase spálilo pojistku. Podle el.schématu má jít kabel od parkovačky k žárovce osvětlující tachometr. Místo toho jde kamsi k přednímu blinkru a tachometr taky nesvítí. Nevíte někdo jak to má být zapojené a proč to pálí pojistku? Ta pojistka co se pálí je od parkovačky, osvětlení tachometru a zadního světla. Díky moc!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.093 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account