Tatran 125, řazení

Více
08.06.2020, 09:39 - 09.06.2020, 13:30 #1 od daduchodonozor
Odpověděl daduchodonozor pro téma Tatran 125, řazení
Ahoj nové lamely se dají sehnat. Na internetu jsem je někde viděl . Pokud chceš jen korky a renovovat lamely sám, tak zajdi někam do vinotéky, oni tam většinou mají hodně různých, korkových špuntů od vína. Ty od šampaňského jsou sice z korkoví drti, ale dole mají asi 15 mm silný plátek korku, ne drť, ale kus. A z toho se dají vyřezat dva kousky do lamely. Ať se daří Dáda
Včera jsem byl v krámě pro kutili, něco jako dříve Řempo a tam jsem viděl korkové špunty z celého korku, žádná drť! Špunt délka asi 5 cm a průměr asi 18 mm.Z takových špuntů by se ty korky do lamel dali nařezat. Jeden špunt 9,-Kč. Dáda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.05.2015, 19:15 - 25.05.2015, 07:03 #2 od tt_02
Odpověděl tt_02 pro téma Tatran 125, řazení

Díky za radu, dnes jsem poskládal rozebraný motor, uvolnil kovové lamely spojky - fakt na vodicích čepech dřely, a nahodil jsem motor na ram. V pondělí odzkoušim za chodu a dam vědět jak to dopadlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.05.2015, 17:51 #3 od 505
Odpověděl 505 pro téma Tatran 125, řazení
1) Zjistit jak vypíná spojka, jestli unáší při zmáčknuté páčce tak je někde problém. Zkontrolovat lanko jestli nevázne, popraskaný bowden kompenzuje chod páčky, případně opotřebené lamely.
2) Použít převodový olej doporučený výrobcem motoru

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.05.2015, 05:26 #4 od tt_02
Odpověděl tt_02 pro téma Tatran 125, řazení
Všechny zde zdravím jako nový člen.
Koupil jsem tatrana 125 na značkách, ale špatně řadí, směr 1,2,3,4 ještě de ale taky apatně a nikdy nevím co je zařazené, opačný směr 4,3,2,1 pak už vůbec a je jen dílo náhody že se mi tam podarí něco dostat. Motor již 3x venku a rozpůlen, ale žádnou chybu jsem nenašel.
Poradí mi někdo co s tím dál a co je špatně??
Sraz se blíží, chtěl bych na sraz!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.02.2011, 12:19 #5 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Tatran 125, řazení
Já jsem korek koupil na burze v Brně na Motortechně! I na jiných burzách Jsem viděl korek ke koupi!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2011, 13:48 #6 od Ládínek
Odpověděl Ládínek pro téma Tatran 125, řazení
ahoj,
taky bych rád udělal repas lamel, ale korek se náhle zdá jako velice nedostatkové zboží.
Prolez jsem už celej Hradec a když něco maj tak z drtě. Našel jsem nějaké špunty na netu , ale tam zas chtěj za poštovný 180kč což mi přijde docela hodně za objenávku kolem 60kč. Nemáte někdo nějakej tip jak se ke korku dostat??
Díky Ládínek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.096 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account