Tatran, Manet na tomto webe

  • Hajda
09.06.2007, 20:22 #1 od Hajda
Odpověděl Hajda pro téma Tatran, Manet na tomto webe
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ?co se to stalo?
to jsou ale porodní bolesti. Děkuji adminum za loga na úvodní stránce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
23.05.2007, 20:41 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma Tatran, Manet na tomto webe
Hanuši nehledej problémy tam kde žádný nejsou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
23.05.2007, 18:36 #3 od Anonym
Odpověděl Anonym pro téma Tatran, Manet na tomto webe
Díky Miro za info, díval jsem se na Test do Přímého přenosu. Je to vychytaný. Super. Hurá do Brandlína.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
  • Autor tématu
23.05.2007, 16:33 #4 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Tatran, Manet na tomto webe
Vážení,
nerobte z toho zase zásadný problém. Ano, loga som sľúbil a priznávam sa dobrovoľne, že som si to uložil s najnižšou prioritou do ToDo. A z dovodu zaneprázdnenosti mojej (doťahovanie šróbkov) a grafika (školské povinnosti)to trochu mešká.
Termín si dávame do 10.6.2007
A link ';O nás'; je v hlavnom menu tohoto webu. Pre istotu to pridám ešte na hornú lištu, keby to niekto prehliadol. Pre neinformovaných: Podstatne doležitejšie je, že kľúčové slová ako Čezeta, Tatran a Manet sú zadané do všetkých známých vyhľadávačov ako Seznam, Google, Volny, Centrum...
Podstatne zásadnejšie pre SEO vyhľadávače však je, aby sa link na tieto stránky objavil na ďalších spriatelených stránkách. Preto prosím všetkých a hlavne chronických kritikov a brblalov o spoluprácu. Požiadajte na tématicky podobných weboch o umiestnenie linku. Tým urobíte pre šírenie týchto značiek póóóóódstatne viac, než hľadaním chýb druhých.

A ešte, kto mi pošle pekné logá Tatrana a Maneta? Momentálne mám len také nekvaliné scany. Díky.
A hurá do Brandlína!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
21.05.2007, 07:22 #5 od Anonym
Odpověděl Anonym pro téma Tatran, Manet na tomto webe
Milý Hanuši, mám tři dotazy. Kdo vlastně jsi? Předseda klubu? Administrátor?

Pokud dobře čteš, tak zjistíš, že mi nikdy nešlo o doplnění loga, ale o navrácení uvítacího textu na Hlavní stránku (Vítame Vás na stránkach majitelů a příznivců skútrů Čezeta, Manet, Tatran a dalších značek.).Pokud šlo toto přesunout do ';O nás';, může to jít i zpátky. O umístění loga psal administrátor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
20.05.2007, 20:58 #6 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Tatran, Manet na tomto webe
Doplnění loga Manet a Tatran na stránky Skutrklub.cz.
V příspěvcích tohoto oddílu je dostatek kritických poznámek na to, že administrátorům nestačí čas na doplnění loga Manet a Tatran. Logo Čezeta a ČZ je stejně tak chráněnou a patentovanou značkou jako Tatran a Manet. Na loga ČZ a Čezeta má Skútr klub Čezeta písemné svolení od výrobního podniku na užívání těchto symbolů. Pro další jmenované značky toto povolení nemá. Je skutečností, že v hlavních bodech nového obchodního zákoníku tyto paragrafy nezměnily.
Ponechám tedy na adminech našich stránek, zda půjdou to tohoto rizika a loga Manet a Tatran na stránky doplní.
Hanuš Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.093 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account