Tatran, Manet na tomto webe

Více
02.04.2007, 17:39 #13 od Libor
Odpověděl Libor pro téma Tatran, Manet na tomto webe
haló haló , hledám hodného človíčka , který se chystá na burzu do Brna a byl by ochoten najít stánek pana Tótha ze Slovenska , bude tam prodávat na Tatrana krytku - čtyřcípou hvězdu
(znak považských strojární) do otvoru v kastli , kterým je přístup ke svíčce ( viz www.oldtimeranonce.cz/#top , rubrika moto díly - zadej hledat slovo Tatran ). Já to mám do Brna daleko (Poděbrady). Takže pokud by se někdo našel a koupil a poslal mi to na dobírku ( nebo i jinak) budu na něho vzpomínat kudy budu jezdit. A prosím nejdříve se ozvěte na mail , aby se mi těch krytek nesešlo moc najednou.
Děkuji. Radoňský P. ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
07.03.2007, 11:33 #14 od Anonym
Odpověděl Anonym pro téma Tatran, Manet na tomto webe
No a je to, nešlo to hned? V každém případě děkuji za všechny ';ukřivděné'; Manetisty. P.S. K té ukřivděnosti dodávám: Moje dotazy byly špatně pochopeny, a jestli to nešlo pochopit jinak, tak se omlouvám a příště to napíši víc polopatě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
  • Autor tématu
06.03.2007, 22:22 #15 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Tatran, Manet na tomto webe
Konečne rozumný a konštruktívny príspevok. A čo ostatní, pridajú sa?
Som moc rád, že autor prikladá týmto stránkam takú doležitosť. To poteší.
Čo sa týka toho loga, tak Tatran a Manet bude doplnený, chce to chvíľku času, už sa na tom pracuje.
Ten fenomén 10s može občas zaúčinkovať, píše sa o tom. Ale zrovna týchto stránok sa to asi netýka, myslím si. Pretože Manet a Tatran je v menu. Teamu autorov týchto článkov sa ospravedlňujem, za neúplnú informáciu. Škoda, že sa zase nepodpísali, nemuselo k tomu dojsť.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
06.03.2007, 12:50 #16 od 505
Odpověděl 505 pro téma Tatran, Manet na tomto webe
To není o křivdě ale o zvýhodňování. A když vezmu fakt že skútrů Manet a Tatran dohromady je přibližně jenom jedna čtvrtina proti strojúm Čezeta, a potom otevřu tyto stránky a oběví se tohle logo.

Tak to dokonale odradí všechny zbývající zájemce z řad majitelú těchto strojú, protože již na první pohled je vidět že na těchto stránkách jsou preferovány skútry jiných značek, a že je tady někde alibisticky umístěný text kde je napsaný že to až tak moc vadit nebude když přijede na něčem jiným než Čezeta, tak to nikdo hledat nebude. Protože návštěvník po nenalezení loga svého stroje tento web většinou do 10 vteřin opouští, natož aby se zde zapojoval do nějakých aktivit.

Ještě by mě zajímalo kdo všechno je na těchto stránkách administrátor? protože pokud mě paměť neklame tak autoři článkú Manet a Tatran je pracovní skupina Jiří H. a Tomáš B. a kromě těchto článkú toho tady o těchto strojích moc není.

A abych nedostal od od Hanuše Č. na ŠELEPCE zase sprda tak se ještě podepíšu
T*, T505, BorTom, obcasnik, Thomas

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
  • Autor tématu
05.03.2007, 21:57 #17 od Miro
Tatran, Manet na tomto webe vytvořil uživatel Miro
Majitelia týchto skvelých strojov sa vraj cítia ukrivdení (jeden určite) Ale prečo sem tak málo prispievajú? Toľko je tu volného priestoru: Články, Fórum, Fotogalerie...
Informácií je tu o týchto značkách hodne, ale takmer všetko ';z pera'; administrátorov.
Kde sú ostatní? Tvorte a nekritizujte. Kritizovať dokáže každý, fuj! A niečo vytvoriť, to dá práce, že?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.088 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account