Manet 125S, Tatran, Manet

Více
16.09.2009, 23:19 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma Manet 125S, Tatran, Manet
Zdravím! Chystám se do Brna na podzimní motortechnu a pokud někdo bud chtít nápisy na Maneta, nebo Tatrana, mohu je do Brna přivést a předat osobně. Ušetříte za poštovné. Cena u nápisu Manet je stejná t.j. 90,- Kč, u Tatrana se nepatrně zvýšila také na 90,- Kč. Cena nálepky je stejná t.j. 60 Kč. Pokud máte zájem, napište mi e-mail, ale s předstihem, abych mohl vyrobit dostatečné množství.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.02.2008, 17:10 #2 od radek
Odpověděl radek pro téma Manet 125S, Tatran, Manet
Pro všechny kdo měli zájem o 3Dnápisy Manet, Tatran a nálepku Manet125 mám dobrou zprávu! Nápisy i vzorek nálepky jsou hotovy a je možné je poslat poštou případným zájemcům. Fotografie 3Dnápisů jsou zde k dispozici, ceník také. K obědnání postačí zaslat e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do něj napsat poštovní adresu, počet kusů a jaký nápis. Pokud chcete mít nápis na svém stroji už v této sezoně obědnávejte rychle, je jich vyroben omezený počet a výroba dalších zabere nějakou tu dobu. K úplnosti ještě chybí dodat, že v ceně nápisu není zahrnuto poštovné, takže s tím prosím počítejte! Zdraví Uďa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.02.2008, 17:00 #3 od radek
Odpověděl radek pro téma Manet 125S, Tatran, Manet
Vážení přátelé! Mám možnost nechat vyrobit plastové 3D nápisy na všechny uvedené skútry. Problém je v seriové výrobě! Tržní hospodářství velí ';čím větší obědnávka tím menší cena';. Proto žádám všechny zájemce o toto zboží, aby se ozvali co nejdříve a to buď zde, nebo na moji adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
V úvodě je zde sie opomenuto nápis Čezeta, ale pokud bude mít někdo zájem a bude vás dost, bude možné vyrobit i toto. Všechny zdraví Uďa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.02.2008, 17:00 #4 od radek
Odpověděl radek pro téma Manet 125S, Tatran, Manet
Vážení přátelé! Chtěl bych poprosit vás všechny co jste mi psali, abyste mi napsali znovu a potvrdily svoje obědnávky 3D nápisů! Do konce tohoto týdne budou vyrobeny a ceny co jsou výše jsou definitivní. Abyste nekupovali zajíce v pytli tak sem posílám fotografie nápisů!
tento obr.
tento obr.


Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.01.2008, 20:04 #5 od radek
Manet 125S, Tatran, Manet vytvořil uživatel radek
Všem kdo si přes tuto stránku obědnávali nápisy na Maneta, nebo Tatrana! Takže nápisy jsou v závěrečné fázi výroby a už je znám i ceník a zde je!
nápis MANET - 3D = 90 Kč,- Kč
nápis TATRAN - 3D = 80,- Kč
nápis MANET S - nálepka bílá = 60,- Kč
Pokud budete mít zájem napište. Cena není přehnaná pouze se odvíjí od vašeho zájmu. Zatím si obědnalo pouze 25 lidí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.087 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account