veteranské papíry

Více
23.12.2010, 08:37 #31 od mikin109
Odpověděl mikin109 pro téma veteranské papíry
ja od toho skutra mam i techničák velkej jenže bohužel vyřazen z evidence a ma ustřižený roh a to už se myslím nedá přihlásit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.12.2010, 10:33 #32 od yellow7431
Odpověděl yellow7431 pro téma veteranské papíry
Ahoj, ešte jedna rada ako by sa dal skúter prihlásiť na normálne papiere. Ja keď som prihlasoval svojho skútra, tak som našiel doma starý veľký techničák po dedovi - na Slovensku je už neplatný. V rámci dedičského konania sme to previedli na žijúcu osobu a v Čechách sme to bez problémov prihlásili - samozrejme na občana ČR. Celkovo to stálo asi tak do 4000 czk. Jediné čo u Vás pri prihlasovaní skúmali, bolo či náhodou nie je v evidencií ukradnutých vozidiel, inak to všetko šlo bez problémov.
Viem, že nájsť nejaké papiere na Slovensku nebude zrovná ľahké, ale táto možnosť ako prihlásiť skútra a iné staré stroje tu stále je.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.12.2010, 18:26 #33 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma veteranské papíry
Mohlenický veteran car club při přihlašování nedělá potíže, jen musí být stroj v perfektním stavu. Pošli sem foto a já ti řeknu, jestli máš šanci. Jinak jestli se chceš s lidma z Mohelnice domluvit osobně, tak se scházejí každou středu, přibližně od 17:00 hod. v sídle klubu. Vše najdeš na jejich stránkách, které sem dal T505. Já za nima jezdím pravidelně, protože jsem od Litovle a to je do Mohlenice kousek. Pokud tam pojedeš, tak mi napiš emila na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvíme se, já tě tam uvedu. Bude dobré, když si sebou vezmeš fotky stroje, aby byli v obraze.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.12.2010, 22:20 #34 od 505
Odpověděl 505 pro téma veteranské papíry

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.12.2010, 15:24 #35 od mikin109
veteranské papíry vytvořil uživatel mikin109
Dobrý den mám doma skutra čz 502 po renovaci a chtěl bych na něj papíry normální jsem nikde nesehnal tak přemýšlím o veteranských ale névím jak na to poaradíte mi jsem z olomouckého kraje děkuji za rady .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.102 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account