XXII. mezinár. sraz historických skútrů    
  Zvůle u Kunžaku 13.-16.6.2019    
       
       

Sbírka na památník J. F. Kocha

Z iniciativy známého čezetáře Marcela Malypetra se letos dočká ve své rodné vsi Mcely u Nymburka památníku / pamětního místa J.F.Koch, závodník, cestovatel a především významný a osobitý motocyklový konstruktér, jehož nesmrtelné Pragovky a skútry Čezety snad není potřeba blíže představovat. Realizace památníku bude financována z výtěžku veřejné sbírky, pro jejíž konání za tímto účelem získal od Krajského úřadu StČ kraje Osvědčení OÚ Mcely. Velikost a provedení památníku závisí na množství vybraných finančních prostředků. Vyzýváme proto všechny příznivce J.F.Kocha, aby zvážili svoji účast na sbírce a své finanční dary zaslali od 15.5.2015 do 30.6.2015 (čím dříve, tím lépe, definitivní rozhodnutí o provedení památníku musí být učiněno nejpozději v polovině června) na
číslo účtu: 269935108/0300.

Kvůli budoucí identifikaci dárců a možnosti jejich zapsání do kroniky obce zasílejte na sebe, prosím,
i kontakt (není to samozřejmě povinné).
Slavnostní odhalení památníku proběhne 22. srpna 2015 v 10:00 hod. Následovat bude celodenní happening pořádaný OÚ Mcely ve spolupráci s rodinou J.F.Kocha a jeho příznivci. Bude zajištěno moderování celé akce, výstava motocyklů a skútrů, promítání zajímavého medailonu o panu Kochovi, občerstvení (guláš, grilovaná kýta, speciálně pro motorkáře klobásy), živá hudba, sportovní odpoledne tzv. "McelyCup" (to berte jako překvapení) a dětské hry, večer pak zábava s možností tance pod širým nebem.
Samozřejmě budou vítáni všichni hosté, zejména motorkáři na strojích, které zkonstruoval pan Koch, popř. značky ČZ, kde pan Koch léta pracoval.

                  

 

 

Pravidelná setkání

Členové klubu z Brna a okolí se setkávají každý první čtvrtek v měsíci.
Další setkání bude  7.3.2019, 17:00, restaurace Zannam, Selská 76, Brno-Maloměřice.

Fórum novinky

Inzeráty novinky

Poslední komentáře