Táhlo sytiče

  • Hanuš
25.10.2010, 16:25 - 26.10.2010, 10:06 #1 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Táhlo sytiče
to : capario
Délka lanka ovládání sytiče je 955 mm, měřeno včetně Al "knoflíku" a bez Al pístku.
Na lanku by měl být stavěcí šroubek, zkuste povolit, případně ještě vyčistit otvor v karburátoru, kde je pístek. Možná je ještě špatná pružina, délka by měla být 19 mm, venkovní průměr 6 mm a síla drátu 0,6 m, alespoň já ji tam mám a sytič zavírá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.10.2010, 07:33 #2 od capario
Odpověděl capario pro téma Táhlo sytiče
nevíte kde by se dalo koupit nové?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.10.2010, 10:55 #3 od capario
Odpověděl capario pro téma Táhlo sytiče
taak děkuju za radu, čtyřhran vymletý není, když vyndám pružinku na druhém konci lanka (co jde do kardburátoru) tak to vytáhnout jde a pootočený knoflík drží. když jí tam vrátím, zdá se lanko asi krátké, otočit a zaklesnout nejde. proto bych se rád poptal, pokud má někdo sytič zrovínka rozebraný na ponku, jaká je skutečná dělka od válečku k válečku :-)??bůh ví kdo do toho předemnou zasahoval...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
12.10.2010, 20:14 - 12.10.2010, 20:19 #4 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Táhlo sytiče
Při "studeném" strartu má být sytič otevřen. Zajištění otevřeného sytiče je řešeno pootočením ovladače / knoflíku / sytiče doleva. Pokud sytič v této poloze nedrží, je zřejmě čtyřhran pod ovládacím knoflíkem nějak poškozen. Podržet tedy ručně knoflík při startování a po cca jedné minutě zahřátí motoru by pak by motor měl běžet a ovladač zasunout. Pokud se knoflík pomalu vrací, promazat bowden případně vyjmout z karburátoru hliníkové šoupátko, očistit a namazat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.10.2010, 22:07 #5 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma Táhlo sytiče
Zdravíčko,
dle návodu by měl sytič zůstat vytažený po zajištění nějakou zarážkou. Moje Čezety ji buďto nemají nebo nevím, každopádně to chvíli podržím než se ohřeje motor...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.10.2010, 18:10 #6 od capario
Odpověděl capario pro téma Táhlo sytiče
Pánové, těší mě. Jsem tu od předchvíle nový a dávám v současné době dohromady skutřika 502 s dynamostartétem. Měl bych dotaz, má být sytič při startování vytáhnut a po nějakou dobu s vytáhlým sytičem jezdit než se motor ohřeje, tak jako u všech motorek? Sytič co tam mám ted se kvůli pružince v karburátoru pomalu zasouvá do kastle při startování. Je to špatně nebo tedy má zůstávat vytažen?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.094 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account