koupil jsem 501.03

Více
05.11.2010, 22:06 - 05.11.2010, 22:08 #1 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma koupil jsem 501.03
Vlastním také 501/03 z roku 1959 a mám ho bez zásahu kutla v origo stavu. Blinkry si někdo po domácku dodělal, ale docela dobře, protože jsou umístěné stejně jako na 502. Jinak lišty máš všechny, jen by měli být včechny v chromu. Dokonce ti sedí i nosič. Ten už má ouška na řemínek, což první modely neměli. Jen to přední světlo se mi nezdá. Vypadá to jako světlo z Jawy kývačky (čezeťácký světla měli jiné sklo).

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.11.2010, 06:52 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma koupil jsem 501.03
Lišty na 501 sou stejný vpředu i vzadu a sou takový jaký máš vpředu. Zrcátko myslím v té době nebylo povimý a proto žádný originální nexistuje, a zrcátko na plexi jako i celý plexi je doplněk, takže v oblasti zrcátek se meze nekladou, pokud s tím chceš na silnici tak tam nějaký musí být. Na burzách se dá vybrat z docela velké nabídky retrozrzátek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.11.2010, 16:41 #3 od calimero
Odpověděl calimero pro téma koupil jsem 501.03
zdravim , listy nevim presne , musel bych se podivat ted jsem v praci, zrcatko , aspon v origo stavu je namontovano primo na plexiskle, je plastove, jinak se da dat i kovove na kraj riditek,, tam co mate ten prepinac ma byt spinaci skrinka. Az to bude mozne dam sem foto mojeho , a pak muzete zhlednout detaily, pred 16 cti lety jsem ho jako svobodny lakoval ,sem tam se v tom pohrabu a pak zas na nejaky ten rok uschovam protoze nemam papiry, zkratka lak zral tech 16 let, neni sice origo, ale jinak je muj skutr 501.03 komplet, mimo toho plexi, bylo mi uz nabizeno 25000kc ale NEPRODAM

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.11.2010, 16:27 #4 od domacilekar
Odpověděl domacilekar pro téma koupil jsem 501.03
Díky za rady. Jinak to je 6V a ty postraní kryty (vlaštovky) mám, ale nejsou tam namontované. Nevím, jesli ty blinky dám na správné místo, nebo úplně zruším. Moc se mi tam nelíbí, ale zase v provozu se osvědčí. Ještě jsem se chtěl zeptat, jesli ty přední lišty jsou v originále stejné jako ty zadní a jesli tam má být nějaké zpětné zrcátko. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.11.2010, 15:55 #5 od calimero
Odpověděl calimero pro téma koupil jsem 501.03
plne souhlasim, to je nejaky bastl, navic jestli to ma 12 v elektriku tak uz uplne, dale 501.03 ma na stranach navic uz ozdobne kryty, 501.03 je 6v, bez blinkru

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.11.2010, 15:12 #6 od 505
Odpověděl 505 pro téma koupil jsem 501.03
Bliinkry by tam teoreticky byt mohli, ale rozhodně ne jak jsou tet ty zadní, přepínač na blinkry se na místo jak je nedával, byl na řidítkách. Boční zadní lišta určitě není ze skutru, výfuky sou natřený stříbřenkou, brzdová páka a zadní větráky černou, přední lišta zase bílou, přitom to má být vše v chromu. Přední ráfek je taky stříbřenkou nebo čím, stojan je natřen na černo a pod ní prosvítá šedá která tam původně byla. Na gumě co visí pod předním blinkerm je zelená barva, podle toho to vypadá na nějakou rychlorenovaci, a na páčce spojky a přední brzdy jsou návleky z kombinaček. To je jen co sem našel na fotkách, tedy kdyby bylo na mě já bych tomu veteránský značky nedal, ale možná že su moc přísnej ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.094 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account