přední vidlice

Více
11.11.2013, 21:15 #13 od Zbyněk
Odpověděl Zbyněk pro téma přední vidlice
Ahoj, dnes jsem se domluvil se soustružníkem, který mi byl doporučen. Tak uvidím, udělá mi i nový čep kývačky, ten původní už taky není bez výrazného "oděru", tak by byla blbost jej nechat zničit nová pouzdra. Každopádně díky Jawee za nabídku, kterou věřím ostatní jistě uvítají.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.11.2013, 19:01 #14 od jawee
Odpověděl jawee pro téma přední vidlice
Ahoj Jendo, mail na mě je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.11.2013, 18:36 #15 od Jenda.592
Odpověděl Jenda.592 pro téma přední vidlice
čau Vildo,já bych to bral, dáš nějakej kontakt at se mužem domluvit? dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.11.2013, 10:20 #16 od jawee
Odpověděl jawee pro téma přední vidlice
Zdravím všechny, včera jsem zadal výrobu kompletních sad předního a zadního uložení pro typy 501 i 502. Válečky přední vidlice, osa zadní kyvky 501 i válečky zadní vidlice budou ze 14 220, povrchově cementované a kalené, přebroušené na kulato, pouzdra z šedé litiny, tak jak to bylo původně. Pokud by se chtěl někdo přidat, ještě je možnost. V případě zájmu by bylo nutné dodat i obě vidlice/rameno, kvůli vystružení i vzájemnému spasování. Zdraví Vilda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.11.2013, 06:52 #17 od 505
Odpověděl 505 pro téma přední vidlice
U 502 jsou pouzdra přední vidlice ze samomaznmé litiny, je možné že u 501 byli ze začátku výroby pouzdra přední vidlice bronzové. Pouzdra zadní vidlice u 502 jsou také bronzové, ale už jsem viděl i v jednom případě z litiny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.11.2013, 21:19 - 09.11.2013, 21:21 #18 od Zbyněk
Odpověděl Zbyněk pro téma přední vidlice
Ahoj, je to jak píší herec 63 a 505. Podle fotky Tvého ramena je to 502 a pouzdro vypadá na ocel. Já mám 501/01 a to pouzdro tam mám bronzové. Nevíte někdo zda originál je bronzové nebo ocelové a kde se dají případně sehnat a nebo vyrobit ( také pouzdra kyvky bych rád vyměnil)? Možná jsou i na některých typech ČZ nebo Jaw...sám nevím protože nikdo neuvádí jejich rozměry. Právě jsem začal skládat protože počasí je akorát na garáž, ale zasekl jsem se zrovna na těch dvou pouzdrech. Jedno by ještě šlo použít, ale druhé už má vůli. To nerovnoměrné opotřebení způsobila ta konstrukce přední vidlice. Já jsem ale zastáncem pravidla, že "párové" díly se mají měnit oba. S tím častým mazáním určitě souhlas. Když se to zanedbá je to vidět na těch pouzdrech, že se s bídou maže jen proužek uprostřed kde je v rameni drážka na mazání a zbytek dře nasucho.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.114 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account