lanko sytice

Více
02.04.2016, 16:30 #19 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma lanko sytice
akurát dnes som sa zapodieval tou istou dilemou, a sytič som mal v ruke, to čo predáva motoren nie je z čz ale z tatrana alebo maneta, neviem presne, tieto stroje nepoznám. Našťastie lanko mám v poriadku, iba bovden je pokazený, takže najlepšie asi bude odbrúsiť ukončenie lanka, aby som ho mohol vytiahnuť, tiahlo vyleštím a to ostatné dám asi niekde do galvanizovne na mikro povrchovú úpravu, lebo sú tam jemné závity, aby som to ešte zložil dohromady. A tak to bolo aj pôvodne. No a už len nacínovať ten koniec na lanko, čoho sa obávam asi najviac.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.03.2016, 07:12 #20 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma lanko sytice
Koukal jsem na ten originál a taky by šel zrepasovat,sundat bowden,vyleštit ten tahací kombík a to šroubení nechat nachromovat,poniklovat,když ta replika semusí držet?.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
24.03.2016, 15:35 #21 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma lanko sytice
Ahoj, je to tak, Slováci ho mají-
www.motoren.sk/shop/detail/7306/89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.03.2016, 07:40 #22 od pedol
Odpověděl pedol pro téma lanko sytice
Netřeba vás opravovat, je to tak, jak píšete. Pokud aretace není, tak si pomůžete kolíčkem na prádlo, přicvaknutým na kant pod klobouček. Třeba při roztlačování, kdy potřebujete obě ruce volné.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.03.2016, 07:35 - 24.03.2016, 07:36 #23 od lportes
Odpověděl lportes pro téma lanko sytice
Je to tak, táhlo sytiče po vytažení a otočení zůstane v poloze zapnuto. Existuje funkční replika na čz 502 a cena byla přiměřená. Kupoval jsem ji před pár lety na nějakém webu na Slovensku...

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.03.2016, 06:10 #24 od Beowulf
Odpověděl Beowulf pro téma lanko sytice
Ja sehnal repliku. Nekde jsem cetl(kdyztak me opravte), ze po vytazeni sytice a otoceni, by mel sytic drzet vytazeny. Bohuzel to tak u repliky nefunguje. Musím ho držet. A byl drahej jako prase

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.163 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account