Karoseria hodinár..čo s nou urobit?

Více
17.10.2016, 17:58 #1 od vili603
Odpověděl vili603 pro téma Karoseria hodinár..čo s nou urobit?
:cheer: Perfekt..tak asi to dobre namiešali...

Posli mi prosim kontakt na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dohodneme postup ako dalej..nech je forum aj pre ostatnych... :cheer:

mooc dik za ochotu..

VH

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.10.2016, 21:51 #2 od Martin Diviš
Odpověděl Martin Diviš pro téma Karoseria hodinár..čo s nou urobit?
Hele, střikal jsem to na světlý plnič. Vzal bych kus plasrové destičky, plnič a pak ten lak. Takle jsem postupoval u skutra. Dnes se u mě stavoval kamarád. Udělal jsem test: zeptal jsem se ho co je stříkané. Sám to nenašel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2016, 14:33 #3 od vili603
Odpověděl vili603 pro téma Karoseria hodinár..čo s nou urobit?
TO: Martin Divis

to by som bol mooc rad......spojim sa s lakyrnikom aky podklad najlepsie dat aby to vedel odmerat....
:) Jestli ti to pomůže, na spreji mám napsáno: L.420 451c1+51mix.- :) on to vie dodat ako sprey? tak by som jeden kupil...pripadne komplet farbu od neho....

Vsetko zariadim tak aby si mal s tym čo najmenši problem a vsetko uradim.. Pripadne pre lepsiu komunikaciu..
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dik vh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.10.2016, 21:23 #4 od Martin Diviš
Odpověděl Martin Diviš pro téma Karoseria hodinár..čo s nou urobit?
Lakování dopadlo, dle mého názoru, dobře. Rozdíl mezi odstíny téměř neznatelný. Lakoval jsem stupačky + rozstřik vepředu na sukni, tam kde jsem nechal zavařit praskliny. Když bude čas, tak zítra nafotím. Bohužel, k tomu lakýrníkovi se asi jen tak nedostanu- je to kousek za Prahou a já nevím, co dřiv. Stejně by asi nevěděl-domíchávali jsme to přes hodinu. Žádny existujíci odstín tomu neodpovídá. Vyblednutí na kastli (na ta lěta) není nic tragickěho a tak ten odstin je pouze nepatrně světlejši, než origo. Jedině, co bych pro tebe mohl udělat je, střiknout kousek něčeho a poslat ti to poštou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.10.2016, 18:50 #5 od vili603
Odpověděl vili603 pro téma Karoseria hodinár..čo s nou urobit?
TO: Martin DIVIS

Chcem sa spytat ako to dopadlo s tou zelenou farbou? ..ak dobre vieš mi zistit tu zelenu odtien.. ?
dal by som to nalakovat u nas nechce sa mi to vozit do Ciech... dik za ochotu...
VH

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.10.2016, 14:20 #6 od vili603
Odpověděl vili603 pro téma Karoseria hodinár..čo s nou urobit?
ešte nad tym rozmyslam....čo s tym...neviem sa rozhodnut.. nejde tak ani o peniaze...ta cena co mam zistene je plus minus 15 000 czk...aj s nejakou pracou od klampiara.. B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.096 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account