předstih

Více
16.10.2010, 21:32 #1 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma předstih
Díky za rady. Problém bude v karburátoru. Přechod z 1/3 do 3/3 (přibližně) zdvihu šoupátka je i u teplého motoru občas provázen dušením. Jehla je nastavena podle tabulky na 2 zářez + šroubek přibližně na 0,5 otáčky. Benzín tam teče, jehla na plováku vypadá bez zásahu kutila, sedlo ve víčku také. (nevím jak zkontrolovat správnou výšku hladiny).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.10.2010, 19:47 #2 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma předstih
Pokud máš předstih nastavený tak jak popisuješ, tak je zákonitě problém v karburátoru. Základní nastavení je do jisté míry orientační a musí se provést doštelování dle návodů uvedených v příručkách. Takže pokud nastartuješ, tak si šroubem volnoběhu nastav rozumné otáčky (tak aby motor běžel co nejpomaleji, ale pravidelně) a pak šroubem bohatosti směsy zkoušej otáčet (povolovat). Pokud se budou nastavené volnoběžné otáčky zvyšovat, uprav je zase tak, aby motor běžel co nejpomaleji, ale nechcípal. Celou proceduru dělej dokud bude motor na pohyb šroubu bohatosti směsi reagovat. Také záleží na tom, zda máš také dobře nastavenou jehlu. Víc ti od PC neporadím, musel bych se k tomu dostat osobně.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.10.2010, 17:42 - 03.10.2010, 20:09 #3 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma předstih
Vážené přítomné odbornictvo na jakou hodnotu nastavujete odtrh ?
Nastavil jsem 0,35 a předstih 3,5mm a teda nic moc - motor jde dobře , jen je problém ho nastartovat a pak zastavit... Už jsem to nastavoval několikrát a stále stejný výsledek ... karburátor vyčištěn a nastaven dle tabulky základního nastavení ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.05.2008, 05:11 #4 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma předstih
Malá rada, poté co jsem párkrát šteloval předstih, jsem dospěl k závěru že všechny šroubky s ryskou je lepší nahradit imbusem, (ortodoxní Čezetáře a renovátory teď probírají u monitorů ze mdlob). Osobně se mě to osvědčilo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Aleš
02.03.2008, 19:27 #5 od Aleš
Odpověděl Aleš pro téma předstih
Když jsem měl hlavu dole,tak jsem vzal hodinky a naměřil 3,5mm.Namontoval jsem zpět válec a změřil znovu kolik to ukazuje na šikmo.7 mm a tím je to vyřízený.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.08.2007, 13:01 #6 od cptpravos
Odpověděl cptpravos pro téma předstih
Předstih?To neni nic složitýho,6 šroubů na podprdelníku a 4 na hlavě.Pak stačí šuplera.Horší je přístup ke kladívku.To chce úzkej dlouhej šroubovák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.105 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account