předstih

Více
14.06.2007, 12:15 #7 od mpumprla
Odpověděl mpumprla pro téma předstih
Předstih kontroluju normálně stroboskopem podle rysek na řemenici náhonu ventilátoru. Ty je třeba nakreslit před montáží hlavy válce a po každém stažení řetězového kola z klikové hřídele pochopitelně překrestit.

Jinak máš naprostou pravdu, oko a uši jsou pomocníkem nejlepším. Už dávno se nevyrábí benzín s oktanovým číslem 80 - a i kdyby ano, regulace chybí a 3,5 mm je ';správná'; hodnota jen v úzkém rozmezí otáček.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
  • Autor tématu
27.04.2006, 12:06 #8 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma předstih
takhle jsem mel udelany kus dratu, presne naohybany, a nekam jsem ho dal, neco podobnyho zasejc vymyslim, nechce se mi sundavat ani hlava ani podprdelnik. Nejhorsi je, v dire od svicky clovek vidi prdlajs, jeste tam neco vifikundit s dratem :-(. Zlatej Manet na toto, mam predstih nacrtnutej na dynamostarteru a muzu ho kontrolovat, kdy se mi zlibi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
27.04.2006, 11:38 #9 od Miro
Odpověděl Miro pro téma předstih
Ja mám takú primitívnu mierku, ale funguje to. Na malom šrobováku mám zárezy po 3,5 mm. Do tej šikmej diery na sviečku ten šrobováček zasuniem presne kolmo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
27.04.2006, 11:17 #10 od Martin
Odpověděl Martin pro téma předstih
To jsem zapomel dodat, pokud sundavam hlavu musim samozrejme oddelat podprdelnik, jinak se tam nedostanu ...

Mam taky dve merky primo do zavitu svicky, doma delany, ale o jejich presnosti silne pochybuju, cely se to kejve a vykle, takze nejpresnejsi je podle me opravdu sundat hlavu a merit suplerou od horni hrany valce. A nebo si udelat presnou merku. Ty moje jsou mm tam, mm sem :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
  • Autor tématu
27.04.2006, 10:11 #11 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma předstih
měrku doma mám udělanou, ale na kolmou svíčku, ne na šikmou a ještě ne na skútra, kde je ke svíčce fakt blbej přístup. A sundat hlavu - do toho bych asi nešel, je tam dost těsno a těch slov by bylo asi hodně. Možná lepčí pomalu vyndat motor, nebo alespon podprdelník kvůli přístupu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
27.04.2006, 07:13 #12 od Miro
Odpověděl Miro pro téma předstih
Podĺa návodu existuje na to špeciálna mierka. To by ma zaujímalo, či špeciálna konkrétne na šikmú sviečku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.096 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account