napínák řetězu 502

Více
22.04.2011, 18:10 #1 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma napínák řetězu 502
Takové lakování bych si nedovolil ani na traktoře když se něco renovuje nebo stříká
tak se to patřičně rozebere,nevím co ti mám na to dál říct.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Cipís
  • Autor tématu
29.03.2010, 06:50 #2 od Cipís
Odpověděl Cipís pro téma napínák řetězu 502
Dík za odpověď.
Kyvnu jsem nerozebíral protože jsem ji generálkoval před pár lety, ale byla natřená jen štětcem. V lakovně v Plzni u pana Součka mě bylo sděleno( mimochodem vlastní několik skůtrů), že není nutno kyvnu rozebírat, ale za kolečko že neručí. Ono bylo stejně už hrozně ošoupané, hlavně z boku, zřejmě po něm moc ten řetěz neběhal. Kryt když budu hodně hledat tak ho asi najdu, ale koukal jsem, že bez něj jezdí strojů dost. Ten kryt tátovi rachtal asi proto, že měl určitě řetěz volnej a šoupal se mu o ten kryt zevnitř.
Jirka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.03.2010, 18:36 #3 od 505
Odpověděl 505 pro téma napínák řetězu 502
To je mě nějaká podivná renovace když to ani nerozebereš pri lakování?! To gumový kolečko tam neslouží jako napínák ale aby řetěz nedrhnul o část zadní vydlice, kolečko nemusíš nechat dělat dá se koupit v replice. Bez krytu se dá jezdit a asi ti ani nic jinýho nezbyde pokud ho nenajdeš, protože kryt řetězu je velmi nedostatkové zboží a tomu odpovídá i případná cena. Ale že by kryt rachtal sem si teda skoro za dvacet let nevšiml, ten kryt je tam hlavně proto že zadní část skutru je jeden velkej blatník a v něm se pohybuje řetěz, a pokud chybí kryt tak životnost řetězu a ozubených kol se neůměrně zkracuje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Cipís
  • Autor tématu
28.03.2010, 14:18 #4 od Cipís
napínák řetězu 502 vytvořil uživatel Cipís
Ahoj pánové,
potřeboval bych poradit jestli je nutný napínák na řetěz (to plastové kolečko), když tam nebudu mít kryt řetězu. Táta ho totiž přet 40ti lety sundal a já už ho nemohu najít. Teď dělám trochu renovaci a to plastový kolečko se rozteklo v peci při stříkání kyvny komaxitem. Táta říká, že ten kryt na řetěz stejně jenom rachtal. Tak nevim jestli mám sehnat ten kryt a nechat udělat to kolečko ze silonu nebo tam nic nedat (nechci rozebírat kyvnu, tak bych ho udělal půlený). Dík za rady.
Jirka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.080 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account