Co není origo na 501 s hodinami

Více
03.12.2010, 12:48 #25 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Co není origo na 501 s hodinami
Každej veteranklub se musí řídit pravidlama, které jsou dané. Proto ti nedají veteránské značky, pokud nebude tvůj skútr v perfektním originálním stavu, nebo perfektně zrenovovaný. Na tento problém už narazilo spoustu lidí. Prostě k veteránským značkám je potřeba na stroji pořádně zapracovat. Takže přeju hodně štěstí při práci na skútru

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.12.2010, 12:45 #26 od yellow7431
Odpověděl yellow7431 pro téma Co není origo na 501 s hodinami
Ahojte,
ak sa nemýlim, tak predná vidlica je z 502, na 501 by mala byť so silnetblokmi a nie s tlmičmi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.12.2010, 20:52 #27 od Lupen
Odpověděl Lupen pro téma Co není origo na 501 s hodinami
Tak to že se mi nelíbí ta barva, to je jen věc názoru, nechci nic nikomu vnucovat... Fakt je děsná :-D A těžko mi někdo vymluví, že ne. Původně jsem chtěl skútr zachovat, jak říkáš, v původním stavu... Jenže když sem s tim zašel do hradeckýho veteranklubu, vysmáli se mi a řekli mi, že něco takovýho na veteránský čísla nedostanu (ukazoval jsem tam ty samý fotky), ani kdybych se stavěl na hlavu. Že prej chtěj 100% stav a že není možný stavět kdejaký harampádí na veteránský papíry... A na to, abych se na to jen chodil koukat, mi stačí modýlek od Buraga ;-)

A protože bílý papíry to nemá, nezbejvá mi nic jinýho, než se vrhnout do renovace... Pokud má někdo v merku nějakej klub, kde by mi na tohle atestace dali, pak sem s nim!!! Samozřejmě by se to muselo rozleštit, začistit,...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.12.2010, 20:32 #28 od 505
Odpověděl 505 pro téma Co není origo na 501 s hodinami
Teda nevím co tě děsí na zelené, Máš nádherně zachovalýho skutra z první serie kterej má i hodiny, a na fotkách vypadá uplně kompletně, a pravděpodobně má i origo lak. Osobně bych ho umyl naleštil eventuelně lehce retušoval a dělal machra že mám skutra v origo stavu kterej je víc jak padesát let starej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.12.2010, 18:27 #29 od Lupen
Odpověděl Lupen pro téma Co není origo na 501 s hodinami
Dovolím si využít již založeného tématu a poprosit Vás, odborníky na slovo vzaté, o radu. Můj skútr je z roku 1957, je to ten typ s hodinkami, možná poznáte více z typového štítku. Zajímalo by mne, co podle fotek poznáte, že na moto původně nepatří. Na fotkách je ještě neoriginální světlo, patrně z Felicie, nebo z Octavie. To už jsem vyměnil...

img338.imageshack.us/gal.php?g=p10206300.jpg
Tady je odkaz na galerii...

A nakonec taková otázka na pozadí... Kolik byste za takový kus dali? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.09.2010, 21:56 #30 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Co není origo na 501 s hodinami
Hnede sedlo na skutrech ... nevim nevim ... myslim ze ne-e

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.108 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account