vůle na ojnici

Více
26.07.2010, 12:27 #1 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma vůle na ojnici
No tak to je super.Pred dvema lety sem nechal dělat go motoru u cz 477 a vyslo me to na 7500k.ale to bylo na zakazku.Sám se do toho bojim.vršek motoru bych zvladnul ale rozpulit to ,tak to si netroufnu.Ale neva mam kamose co me to snad naučí.popřipadě mi pomuže.Jsem z Brniska tak to snad vsechno seženu a př.es zimu to spacham.Nejhorší je že predchozi majitel rikal ze motor je po vybrusu,což asi jo protože to chce a chce a chce jet a moc ale diky te ojnici si to nemuzu dovolit honit takze jezdim jen tak kadla kadla do padesátky.No ale diky za dobrou zpravu cena se mi libi takze je to realný.Hodne km bez nehody a zavad přeje Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.07.2010, 10:39 #2 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma vůle na ojnici
Pokud nebude potřeba v motoru měnit ozubená kola , tak se GO vejde do 3t ... bez práce a čistících prostředků. (Měnil jsem ložiska, gufera, spojkové lamely, pouzdro pístního čepu, nový výbrus, uhlíky v dynamostarteru, kontakty, kondenzátor) ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.07.2010, 08:34 #3 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma vůle na ojnici
Díky moc za radu.Vím že lepší je vyjet az bude motor v pořadku takze to pouzdro vymenim.Uz sem sehnal pána z Blanska ktery to vylisuje i nalisuje ale je to jen provizorka.v zime se chystam na go celeho motoru ale to schramstne tak 7 tis.peněz a jelikož ted ješte makam na baraku tak prašule tečou do něj.Ještě jednou díky a přeju příjemný zbytek motosezony!Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.07.2010, 21:10 #4 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma vůle na ojnici
Pokud to zvoní opravdu jen na pístním čepu, tak je možn nalisovat nové bronzové pouzdro a použít starý čep a píst. Není to drahá záležitost a odstraní to zvonění. Jinak se zvonícím motorem jde v klidu najet třeba i 5000Km

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.07.2010, 20:22 #5 od Kličkyn
vůle na ojnici vytvořil uživatel Kličkyn
Zdravím všecky příznivce skůtru čezeta.Prosím o radu. Mám vůli na horním ojničním pouzdru.Při volnoběhu se motor chová klidně ,ale při vyšších otáčkách to už takzvaně zvoní ato dost.Mám v plánu generálkovat jiný motor protože ten zvonící je dost poničený od předchozího majitele je olámaný a bohužel dost omlácený,hlavně zespoda.Ale jede slušně a tak ho tam chci pro tuto sezonu ponechat a v zimě udelat jiný který už mám a je nepoškozený.otázka pro vás znalce zní takto.Můžu stakovým motorem který má chycenou ojnici vůbec jezdit?Kolik to vydrží či nevydrží? Přece jen bych si chtěl spon trochu zajezdit, než skončí sezona.Díky za názory.Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.090 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account