Pískajici řemen?

Více
29.07.2010, 11:21 #1 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Pískajici řemen?
Díky za rady provedl jsem výměnu řemenu namazal ložiska ,větrák chodí lehce bez vůle a našponoval tak akorát.A je to v pohodě.Dnes 30 km bez problémů.Díky za pojem oživení čezety protože například s totálně schnilou kastlí mě vyrazili ze 4 autodílen a nikomu se do toho nechtělo.Ale nevzdal jsem to a dnes mám vyvařenou kastli na ktere jsem spotřeboval pěkný hektar plechu.,ale neskončila ve šrotu to je hlavní.Ale pořád jsem těžkej amatér ohledně motoru tak se mám co učit.Vzkaz pro Miru zní takto:Do včerejška jsem byl fandou čezety,ale včera jsem se stal totálním nadšencem na entou!Vlastně na pětsetdruhou!Už jsem málem zahodil klíče od auta,ale manželka povídala že se jí můžou hodit. Tak doufám že se k vám občas připojím na nějaké vyjíždce.Akorát od vás dostanu asi vyhubováno za černá kola ale té fatální chyby jsem si už vědom a v zimě půjdou na klasickou skutrovou světlou.Ještě jednou díky všem Pavel!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.07.2010, 07:19 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma Pískajici řemen?
skontrolovat jestli se nepřidírají ložiska ve větráku a eventuelně přimazat, a pokud je řemen starší a volnej je lepší koupit novej stojí pár korun a vydrží několik let.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.07.2010, 07:18 #3 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Pískajici řemen?
Kličkyn,
vítame Ťa medzi nami a gratulujeme k oživeniu ďalšej Čezety !!!
Dúfam, že ťa pískajúci remeň neodradí a tento názor už nezmeníš: Jednoznačně nejlepší stroj na jakém jsem dosud jel.

To namazanie mydlom nebolo úplne najlepšie riešenie, pretože je potreba nájsť príčinu a nie potlačovať zvukové prejavy závady. Bolo to však dobré k tomu, že sa potvrdilo, že je to remeň.

Vyskúšaj napnúť remeň, ako radí pavel_v.
Ešte by som skontroloval chod vrtule, ktorá sa bez remeňa musí dať krásne rukou roztočiť, musí ísť ľahko, ticho a nezadrhávať. V opačnom prípade by to mohlo byť vadným ložiskom.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.07.2010, 21:36 #4 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma Pískajici řemen?
Zdravíčko, je řemen dost napnutý? Případně vlož podložku mezi těleso větráku a víko karteru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.07.2010, 19:05 #5 od Kličkyn
Pískajici řemen? vytvořil uživatel Kličkyn
Zdravím vás všecky!Dnes jsem poprvé vyjel na skutru na silnici a byl to super zážitek.Akorat občas vyšel asi z levé strany motoru nepříjemný zvuk podobný jako když proklu zuje klínový řemen.tak jsem ho namazal mýdlem a od te doby jsem ujel asi 10km a už to nedělá.Máte někdo podobnou zku šenost?Spojka funguje bez problemu oleje je dost tak jinak nevím.Jinak jízda super žádné vibrace žádné kmitání kol žádné plavání.Prostě parádaJednoznačně nejlepší stroj na jakém jsem dosud jel!Díky za každou radu Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.096 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account