Elektronický přerušovač blinkrů na Čezetu 12V

Více
12.07.2011, 10:52 #1 od Uďa
Ten škodováckej zvládne žárovky 12V/21W, je na ně totiž stavěnej. Na těch přerušovačích je totiž napsáno kolik snesou. Na tom mém, a ten je taky ze škodovky, je napsáno 4x12V/21W. Má tři vývody, ale protože nemám na skůtru varovné blikače, tak mám obsazené jen dva vývody. Funguje bezvadně a při vyžších otáčkách mi zrychluje jen nepatrně.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
08.07.2011, 16:59 #2 od herec 63
Zdravím kolegové.Je to" normální"?V těchto slunných dnech se mi zdálo že směrovky na skútru nejsou moc ostatními řidiči vidět.Mám tam žárovky 12V/15W.Koupil jsem silnější12V/21W,vyměnil,vyzkoušel a-shořel mi přerušovač.Asi 3x bliknul,zakouřilo se a bylo po něm.Měl jsem tam takový kulatý-Made in DDR.Tak jsem vrátil původní žárovky 12V/15W,dal nový přerušovač(nový-Škodovácký).Funguje to,ale reaguje to při vyšších otáčkách zrychleným blikáním.O tomhle problému se už tady píše.Ale spálený přerušovač při silnějších žárovkách?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.12.2010, 10:24 #3 od D-D-D
Máme to k sobě dost daleko, takže předání asi opravdu necháme na nějaký skútrsraz. Díky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.12.2010, 20:05 #4 od Uďa
Dobrá, dovezu ti ho. Jakmile opadne ta hromada sněhu a bude možné jezdit na dvou kolech, aniž by u toho člověk umrznul, tak se můžem domluvit na nějakém setkání!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.12.2010, 18:19 #5 od D-D-D
Hlásím se o jeden hranatý přerušovač. Nepotřebuji ho hned, stačí až se setkáme na nějakém skútrsrazu. Můj z Trabanta mi sice bliká, jak jsem již psal, prvotřídně, ale není nad originál. 15W žárovky mám ještě schované... Děkuji za rezervaci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.12.2010, 11:11 #6 od Uďa
Samozřejmě, že mám ten kulatý ze škodovky, ale mám doma i dva ty dranaté. Oba jsou funkční. Jenže jsou na žárovky 10W a to mi nevyhovuje, protože se již tyto žárovky nevyrábějí. S 21W žárovkama to potom bliká hrozně pomalu. Pokud by někdo ty přerušovače chtěl, tak je dám k dispozici.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.097 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account