Je to originál?

Více
30.10.2010, 17:11 - 30.10.2010, 17:21 #1 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Je to originál?
Děcka mě stávkuje computer a nechce mi zmenšit foto.Pokusím se to sem hodit jak to půjde.Ahoj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.10.2010, 13:49 #2 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Je to originál?
Pokusím se tak vydržajte a o víkendu to nafotím a hodím to sem.Ahoj Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.10.2010, 12:01 #3 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Je to originál?
Neslo by prosim sem hodit par fotek?
Urcite nejsem sam,kdo by to rad skoukl
a prispel do diskuze.
Ahojte Stana

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.10.2010, 09:13 #4 od 505
Odpověděl 505 pro téma Je to originál?
Jak je zadní kyvka z hranatejch trubek tak je to dozajista předělávka, kyvka obdélníkového průřezu se dělala nejdřív až někdy kolem roku 1962.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.10.2010, 06:23 #5 od Kličkyn
Je to originál? vytvořil uživatel Kličkyn
Ahoj kolegové.Mám ted doma kamarádův skůtr na přezimování. Je to tip 501.Barva je evidentně původní ale celej podvozek je jako u tipu502 . A taky to má nad karburátorem skleněný palivový odkalovač jako mají stare oktávky .Jinak je to 6volt s ventilatorem rok výroby je 1960 a štítek je psaný v cizím jazyce. samozřejmě dva vyfuky.a klakson ve štítě. A je s blinkrama. Kámoš je druhej majitel a prý první majitel tvrdil že je to vývozní model.Může to být originál?Nebo je to slátanina?Porovnal jsem ty nápravy se svojí 502 a například moje zadní kyvka je z trubek kulateho průřezu ,kdežto na te 501 je zadní kyvka z trubek obdélníkového průřezu. A přední kývačka je také podobná jako u mé502 taky ma 2 tlumiče jenže ta část kde jsou kluzná pouzdra a uchy cení tlumičů dole tak ta se směrem od osky kola dozadu k pouzdrům rozšiřuje a je trochu masivnější.Celkově ty nápravy jsou velice podobné.Ale čekal jsem klasickou 501 s jednostranným uložením a silentbloky ale toto ne.tak poradte co to je.Díky Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.086 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account