Renovace 502/05 - rady

Více
15.05.2011, 23:07 #1 od skoty
Odpověděl skoty pro téma Renovace 502/05 - rady
Ahoj, klidně otravuj...osobně by to bylo jednodušší, ale napiš nebo zavolej, nebo přijeď na schůzi klubu do Brna...odkud jsi??? Jo a ta věc je automat spojky, už Ti to napsal Pavel.Dle obrázku vypadá dokonce nová...Posílám další foto svého stroje.Emil. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.04.2011, 14:20 #2 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma Renovace 502/05 - rady
Chlapi renovuji taktéž 502/05 mám taktéž modrou ale ta fialová s černou
může být velice zajímavá je třeba jet na sraz skůtrů a vidět vše očima......
pak to může rozehrát úplně jiný zápal pro lak........Skřítek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.04.2011, 13:07 #3 od skalav
Odpověděl skalav pro téma Renovace 502/05 - rady
Díky Pavle ! :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.04.2011, 12:28 #4 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma Renovace 502/05 - rady
Ta věc na obrázku zajištťuje automatické vypínání spojky během řazení. Demontuj kryt zapalování a uvidíš ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.04.2011, 12:12 #5 od skalav
Odpověděl skalav pro téma Renovace 502/05 - rady
Emile, no to je paráda !!!! tvůj kousek vypadá jako ten co nosím v hlavě a jednoho dne bych k němu rád dospěl ;-)
Pokud Ti to nevadí, budu určitě "otravovat" ohledně postupu, barev atd..
Skřítek má určitě pravdu. Já jen měl na mysli, že nechci jít cestou nějakých originalit typu fialovo-růžová kombinace. (Teď trnu jestli tady někdo nemá fialovo-růžové prase ;-))

Musím se pochlubit, že dnes jsem prošel STK. Resp. jsem původně jel na evidenčku s tím, že na technickou si raději nechám zajít chuť, ale pak jsem to risknul. No a samo se celá STK seběhla a kecali jsme o prasetech, takže nakonec došlo max na kontrolu čísla motoru a "ono to určitě bliká a svítí, žejo, tak ahoj" ;-)))
Vybral jsem si na to asi nejstudenější a nejdeštivější možný den, ale je to "doma".

Ještě prosím kvízová otázka na někoho zkušeného. Co je to na obrázku ? Dostal jsem to s ještě pár věcma jako "bonus" k prasátku a nevím co to je (stydící se smajlík). Pokud to někdo chce, ať napíše...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.04.2011, 20:18 #6 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma Renovace 502/05 - rady
Chlapi s těma barvama to nepřehánějte originál barva je na debatu která nemá konce
modrá je modrá tak asi jak má kolega na fotce přibližně ,čísla stejně nikdo nemá,v roce 64 a podobně byla .modrá nějaká ,závěrem chci říct že je neprokazatelné jestli modrá byla pastelová ,nebo tmavě modrá ,nebo bledě modrá .....šedá jak moc šedá?někdo starší říká jako peří holubí někdo říká bílá šedší atd....
Jinak fotka je moc pěkná....vypalovací barvy měli jinou jiskru jako barvy dnešní
a myslím si že dnešní skůtr po renovaci je pěknější než skůtr který vyjel v 60tých letech z továrny.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account