Renovace 502/05 - rady

Více
10.04.2011, 07:58 #7 od skoty
Odpověděl skoty pro téma Renovace 502/05 - rady
Ahoj Skalave, taky jsem renovoval - 502 - panel-"de luxe" r.v.1964.Ten Tvůj odstín je asi - dle mého- původní, rovněž i sedlo - kombinace černá - šedý bok a černý lem dole - taky.Můj byl přesně takový.Barvy sedla jsem zachoval, neb jsou original.Jediný problém je dnes v typu koženky.Tu původní už neseženeš, existuje jen šedá, černá ne.Nechal jsem tedy nahradit obě barvy poněkud měkčím typem materiálu.Jestli chceš,napiš,můžeme dát řeč.Odkud jsi? Já z blízkého okolí Brna.Posílám foto sebe a skútra.Zdar.Emil.Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mobil 603242688

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.04.2011, 06:56 #8 od skalav
Odpověděl skalav pro téma Renovace 502/05 - rady
ja jsem popravde cekal reakci jako je tato ;-) a ne "zacit premyslet" atp. A Miruv prispevek (ac stejne dlouhy jako tvuj) me posunul preci jen trochu dal.
Ja vim ze vy veterani ve veteranech to mate v maliku a otazky od lam typu kde co cvaka vas asi nudi, ale kazdej z vas nejak zacinal. Staci napsat "uz se to tu resilo, hledej" nez si honit testosteron a triko vykrikem "zacni premejslet". To uznej ;-) Kdybych si chtel precist ze nepremejslim, jdu si podiskutovat do fora "Sparta vs. Slavie". Taky se snazim v tom co vim pomoct, ale nikdy jsem nemel potrebu lamickam psat aby zacli premejslet. Kazdej holt vime neco. Samozrejme dekuji za posledni radu a hned jak dite dovoli, vrhnu se se zkouseckou a check-listem na CZ.
Peknou nedeli.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.04.2011, 06:27 #9 od 505
Odpověděl 505 pro téma Renovace 502/05 - rady
Ano přesně tuhle reakci jsem čekal :-)) ze strohé informace dynamostarter jen cvakne (mimochodem necvaká viz. miro) a baterka je nova se toho moc vyčíst nedá. Chtělo by to trochu rozvést baterka má voltú a ampérhodin je nová a nabitá, elektroinstalace je původní nebo již předělaná ukostření mám tady a tam, skoušečka z kontrolky se mě rožně jen tady nebo až na dynamostartéru, a ten má alespoň snahu motorem otočit, a třeba na našlápnutí chytá motor perfektně a kontrolka dobíjení zhasíná. Problémů proč skutr nestartuje může být celá řada a přes obrazovku monitou nejsou vidět ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.04.2011, 18:54 #10 od skalav
Odpověděl skalav pro téma Renovace 502/05 - rady
Milý 505, díky za cenné rady, pro přístě prosím mé téma ignoruj.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.04.2011, 18:43 #11 od 505
Odpověděl 505 pro téma Renovace 502/05 - rady
1, začít přemýšlet
2, vzít zkoušečku (žárovku z kontrolek) a zjistit kam až se dostane proud

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.04.2011, 12:49 #12 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Renovace 502/05 - rady
Hlavne si prečítať všetky rady o dynamoštartéri v tomto fóre. Už sa to tu preberalo dopodrobna móóóckrát.
Drobné upresnenie, necvaká dynamoštartér ale stykač, ktorý je dohromady s regulačným relé v jednej krabičke.
Držíme palce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.116 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account