Tachometer 502-05

Více
23.05.2011, 18:32 #1 od Aleš16
Odpověděl Aleš16 pro téma Tachometer 502-05
Mě se také protáčel náhon ve vývodu z motoru a tak jsem náhon rozklepal kladívkem a už to fungovalo.A spojka může zlobit proto že ve spojkovém bubnu jsou vymačkané drážky,ve kterých spojkové lamely váznou a spojka nejde seřídit.Vnější a vnitřní plochy spojkového bubny a spojkového koše se musí opilovat nebo ofrézovat do hladka aby lamely pěkně šli a nezadíraly se o drážky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.05.2011, 22:09 #2 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Tachometer 502-05
S tou spojkou by to bylo na celej článek! Nehledě na to, že se mi stejně ještě nikdo neozval.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.05.2011, 10:39 - 12.05.2011, 10:39 #3 od Miro
Odpověděl Miro pro téma Tachometer 502-05
Než som zohnal zo starého motora ten diel, tak som provizórne zmačkol tú trubičku, čo lezie z motora a má byť v nej štvorhran. Vzniklo tak čosi ako elipsa. Štvorhran lanka sa síce dotýkal len dvoch stien, ale fungovalo to nakoniec i pár rokov.

Uďo, prečo si chcete dopisovať cez mail? Aj ostatní sú zvedaví, ako sa opravuje spojka. Alebo sem potom hodíš zhrnutie tohoto problému?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.05.2011, 10:09 #4 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Tachometer 502-05
Co se týče spojky, tak bývá problém většinou v nastavení automatu, a nebo v absenci kuliček v motoru, které jsou dané mezi spojkovíma tyčkama! Pokud budeš chtít poradi se seřízením, tak mi napiš emila. Najdeš ho v mém profilu.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.05.2011, 04:56 #5 od Palda
Odpověděl Palda pro téma Tachometer 502-05
Ahoj já mněj stejný problém s náhonem tachometru já jsem ty čtyřhrany pocínoval a potom opiloval aby tam šli trochu ztuha a zatím to premává.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.05.2011, 12:55 #6 od bullseye50
Tachometer 502-05 vytvořil uživatel bullseye50
Zdravim Vas!

Prosim o radu ohladom tachometra na mojom skutri, je to 502-05 s panelovymi riaditkami atd. Po amaterskej renovacii mi ostal jeden velky problem - tachometer. Rucicka si skace, robi co chce, kilometre sa raz pocitaju raz nie. Dedo hovoril ze s nim mal problemy aj v minulosti, hned par rokov po kupe, ze uz menil raz nahon atd. Tachometer by mal byt v poriadku, skusali sme tocit pomocou vrtacky, a rucicka sa pekne hybala. Problem bude bud v styrhrane ktory ide to motora, alebo v tom zotrvacniku, do ktoreho styrhran ide. Vyzera to, ze puzdro do ktoreho ide styrhran je vydrete, uz skoro okruhle. Vedeli by ste mi poradit, kde mozem tuto suciastku zohnat, resp. Ako inak by sa dal vyriesit tento problem?

A este jedna vec.. na skutri mam trochu problem s nastavenim spojky.. aj ked ju uplne stlacim, je trosicku v zabere- najma pri jednotke.. je problem v nastaveni lanka alebo automatu?
(som amater a za akekolvek nepresnosti sa vopred ospravedlnujem)
Dakujem :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.095 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account