Louže pod skutrem

Více
09.06.2011, 16:53 #1 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Louže pod skutrem
Díkec,mrknu na to a pokud to bude kaput tak tam ten upravenej šroub dam.Každopadně jak to vyřeším tak dam vědět co přesně to bylo a jak sem to vyřešil pro případ,že by se někomu dalšímu stalo to stejný.Ahoj Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.06.2011, 18:49 #2 od PeťaUh
Odpověděl PeťaUh pro téma Louže pod skutrem
Já jsem měl podobný problém a byla to malá dírka v plovákové komoře v místě jak je vložená jehla plováku. Ta mosazná jehla prostě prodřela dno plovákové komory. Oprava byla jednoduchá , provrtal jsem dno plovákové komory, vyřezal závit M5 a zašrouboval upavený šroubek. Ta úprava šroubku spočívá v tom, že nesmí být delší než je původní výška nálitku v plov. komoře a musíš do toho šroubku vyvrtat otvor pro ustavení jehly plováku. Těsnění pod hlavou šroubu nemusím zdůrazňovat. Jak ten karbec rozmontuješ dude to hned jasné jak to myslím. Dřív ty karburátory byly takto řešeny, ale zřejmě nějaký zlepšovatel chtěl ušetřit šroubek a řezání závitu tak tu slepou díru na dně plovákové komory přímo odlévali To že mosazná jehla proklepe dírku v hliníkové slitině karburátoru po 40. letech provozu už zlepšovatel neřešíl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.06.2011, 17:59 #3 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Louže pod skutrem
Tak kohout zavírá dobře, včil jsem to zkusil.Ale holt ten zbytek od kohoutu ke karbecu je plnej benzínu a přes karbec to někde vyteče na zem.Parkuju v práci v podzemních garážích a ta louže nevypada vůbec líbezně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.06.2011, 16:17 #4 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Louže pod skutrem
Ahoj,jasan zavírám ho,ale zda se mi že trochu propouští.Loni sem dal novou gumku do kohoutku paliva a letos sem musel dat zase novou protože to začalo týct.Tak dam asi jinej ventil kterej nelikviduje gumky.Nevím proč odcházej,mám je od vorla z brna nový a nějak nevydrží či co.Ale dík za tip,já myslel že to jehla na karbecu nebo na šoupátku musí udržet.Tak díkec a čau Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.06.2011, 13:47 #5 od 505
Odpověděl 505 pro téma Louže pod skutrem
A benzínovej kohoutek zavíráš někdy?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.06.2011, 12:51 #6 od Kličkyn
Louže pod skutrem vytvořil uživatel Kličkyn
Zdravím vás kolegové.Prosím o radu.Velice často mám pod skutrem kaluž benzínu.Hlavně když stojí třeba přes noc nebo celej den před chalupou.Jen málokdy tam ta kaluž není.Plovák je novej a špičku má teda nevychozenou.Jehla na šoupatku je taky na pohled v pohodě.Jinak skutr chodí perfektně,jak má.Ráno chce sytič asi dvě stě metrů a pak jede super,chytá na drc a spotřeba je kolem třech litrů,i při svižnější jízdě.Ale ten benzín někde teče a nevím kde.Hledal jsem to tady na foru ,ale nenašel sem.Tak pokud někdo poradí něco jiného než "vraž tam kastrůlek pod to" tak každou radu uvítám a díkec za ni.ahoj Pavel.PS:to slovensko vám stejně trochu závidím,ale povinná návštěva otce v zahraničí mě stála skoro celou dovču,takže už těch pár zbývajících dní padne na opravu chalupy takze hurá hurá sláva.Ahojte všichni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.091 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account