startovací páka

Více
23.07.2016, 12:01 - 23.07.2016, 12:03 #13 od Mašek
Odpověděl Mašek pro téma startovací páka
Koleno je replika. Tak jsem to nakonec vyřešil snížením hlavy šroubu a taky jsem trochu poupravil uložení zadní vidle. Snad už to mám zprávně :) Jinak velice děkuji za rady
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.07.2016, 19:29 #14 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma startovací páka
Ako sa ale pozeram, tak mas zle zlozenu kyvnu vidlicu, podla mna mas zle rozperne podlozky a to Ti roztlaca konzoly na ktorych je kyvna vidla, preto Ti sucha vyfuk o konzolu, Ono. Toto je pre jazdu omnho nebezpecnejsie ako vyfuk. Ulozenie sa tu uz rozoberalo vela krat. Najdi v historii.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.07.2016, 18:47 - 14.07.2016, 18:56 #15 od Honza I
Odpověděl Honza I pro téma startovací páka
Dobrý večer, jak píše Pedol, tak jsem změřil hloubku prolisu v prost ředku toho prolisu je to 16 mm. Jinak se přikláním k názoru Pedola, že je potřeba vyhnout ten plech co drží výfuk.
Pro Maška: to koleno výfuku je původní, nebo je to replika? Mě to připvadá, že to koleno je moc zatočené a proto ti tlumič tlačí na stranu držáku.
Před časem jsem řešil opačný problém kdy mi replikové koleno vyvedlo tlumič úplně mimo skůtr. Koleno bylo malo zatočené.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.07.2016, 16:58 #16 od D-D-D
Odpověděl D-D-D pro téma startovací páka
Zdravím, já jsem měl ten samý problém. Asi byla vadná série replik výfuku. Prohlubeň byla správně hluboká, ale posunutá v ose výfuku (myslím, že dozadu). Mimo lehké vyhnutí plechu, kterým procházejí šrouby, držící výfuk, jsem prohlubeninu lehkým poklepáváním gumovou paličkou tozšířil žádoucím směrem. Je to na straně, která není vidět, takže drobné nerovnosti nevadí. Funkčnost především!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.07.2016, 13:29 #17 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma startovací páka
Zdarec,mě to ted taky nepasovalo,vyřešil jse to tak,že jsem trochu vyhnul tu pásovinu,co drží výfuk na rámu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.07.2016, 12:28 #18 od pedol
Odpověděl pedol pro téma startovací páka
Počkal bych na někoho, kdo to bude číst a změřil následující:
Na výfuk přes prolis položil něco rovného a změřil hloubku prolisu. Vy uděláte totéž a výsledky porovnáte.
Abyste náhodou nekoupil jiný výfuk a dopadlo to stejně. Nechce se mi vzhledem k výrobě výfuku lisováním ve formě, že by to byl zmetek. Ani mě nenapadá jiný motocykl, který by zmíněný prolis měl a dva upevňovací otvory přímo ve výfuku

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.112 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account