startovací páka

Více
27.07.2016, 18:36 #7 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma startovací páka
A kde to budes parkovat? Ked to skladas v byte? Hadam nie v pivnici alebo len tak pred bytovkou. To by si ho asi dlho nemal. Pripajam foto mojho kredencu. Uz ho mam skoro doskladany, ale nejako nemam cas fotit. Chyba mi uz iba motor a mozme ist na cesty.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.07.2016, 06:51 #8 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma startovací páka
No,vypadá pěkně,bude z něho krasavec,já už jsem ve stádiu tahání elektriky. :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2016, 19:37 - 24.07.2016, 06:18 #9 od Mašek
Odpověděl Mašek pro téma startovací páka
Díky Vám všem na, tomto fóru, je po několika desetiletí prase domácí zpět na kopytech :). Ještě pár hodin práce a čeká mě sranda snést ho ze druhého patra paneláku :D Ještě zbývá sehnat startovací páku a druhou stranu páky zadní brzdy(to co se nasazuje na ten tisicihran)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2016, 19:29 - 23.07.2016, 19:31 #10 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma startovací páka
Uz ta kyvna vidlica vyzera dobre. Palec hore.inak ku kvalite replik sa netreba ani vyjadrovat, cest vynimkam. Po vacsine stoja za prd a treba stravit vela casu, aby sa dala pouzit. Ja som dal pochromovat stary vyfuk aj koleno a s pracou som nadmieru spokojny. Cely tento spas ma vysiel 330€. Takze original je zachraneny. Vyfuk bol 220€ koncovka 60€ a koleno 50€.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2016, 16:59 #11 od 505
Odpověděl 505 pro téma startovací páka
Zdravím a blahopřeji ke krásnému kousku v originál stavu, a věřím že po zušlechtění leštěnkou bud hodnotným veteránem. Co se týče statpáky tak věřím že hodně z nás ji má v záloze, ale pochybuji že bude k prodeji, spíše je třeba sledovat inzerci nebo objíždět burzy. Osobně si myslím že stav zubů na tisícihranu je bezproblémů použitelný, a raději bych investoval do kvalitní baterie a startoval startérem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2016, 16:05 #12 od Lachtan
Odpověděl Lachtan pro téma startovací páka
Zdravím

stal jsem se novým majitelem krásného skútra 502.00 ale nepojízdného postupně dávám dohromady, teď jsem u motorové části a jako veliký problémem se jeví sehnat hřídel startovací páky + nástavec startovací páky je jasné jak k tomu došlo někdo přede mnou se to pokoušel nakopnout i přes zadřený píst a tak došlo k opotřebení ozubených částí :-( pokud někdo tyhle části vlastníte rád koupím přidávám foto skútru a již zmíněných poničených častí startovacího mechanizmu :-(

děkuji

kontakt
mobil: 728 243 694
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.136 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account