brašnářství

Více
14.03.2012, 08:29 - 14.03.2012, 08:31 #1 od Martin_501
Odpověděl Martin_501 pro téma brašnářství
Pro porovnání - současná textilní brašna GIVI na skútry. Brašna na středový tunel, 22 l. Na Čezetu se tvarově moc nehodí, ale jinak super.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.03.2012, 08:22 #2 od Martin_501
Odpověděl Martin_501 pro téma brašnářství
Uďo, můžeš být klidný, pánovi jsem odpověděl.
Pán dělá výrobky jen z kůže a to je v mém případě zybtečné. Každopádně díky za kontakt.
M.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.03.2012, 21:47 #3 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma brašnářství
Martine! Ten můj člověk mi psal, že ti na e-mail odpovídal, ale do teď nedostal odpověď! Napiš mu, jestli budeš jeho služby chtít či nikoliv! Děkuji!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.03.2012, 20:13 #4 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma brašnářství
Telefon na pána 776217719

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.03.2012, 08:42 #5 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma brašnářství
Co se týče upevnění a oděru laku, tak např. koženková brašna na Pionýra je uchycená na háčku a pod sedlem, stěny jsou vyztužené papírem a podlážka je jen koženka dosedající přímo na tunel. Původní lak z roku 1971 se mi za 3 roky používání neošoupal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.03.2012, 16:09 #6 od Martin_501
Odpověděl Martin_501 pro téma brašnářství
Přesně tak, brašna na tunel je podle mě skvělá vychytávka nejen na delší trasy. Jde o využití místa a navíc je tam možné schovat věci, které potřebuji mít po ruce.

Další věc je provedení. V zásadě na to lze pohlížet dvěma způsoby. Jednak jako na dobový doplněk, kde se budu snažit, aby střih, materiál a celkový dojem ladil se skútrem a pak to můžu brát čistě jako praktický a funkční doplněk. V takovém případě bych osobně volil jako materiál textil, z jedné strany impregnovaný nebo pogumovaný (stejně jako se dělají brašny na moderní skútry nebo cyklobrašny) a potom bych si namyslel boční kapsy nebo sítky a nahoru napevno našitou fólii na automapu. Samozřejmě lze všechny tyhle srandy udělat na brašnu v koženkovém provedení, ale tam mi to moc stylově neladí ...

Uchycení je řešeno zavěšením za háček pod řidítky a z druhé strany za háček na vrchním plechu podsedadelníku, resp. mezi ním a sedadlem. Podle článku má být mezi brašnou a lakem mezera. Podle mě je ale nutné brašnu zapřít a jen na háčkách to na vibrujícím skútru asi držet nebude. Takže to chce vyzkoušet a testovat ... o))

Otevírání víka by mohlo být klidně čelem k řidiči a na jednu sponu. Nebo jak je v článku, bokem a na levou stranu, aby pravá ruka byla volná.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.107 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account