3D nápis ČEZETA

Více
19.10.2010, 18:25 #1 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma 3D nápis ČEZETA
Opět se blíží podzimní motortechna v Brně a já se na ni, jako obvikle, chystám a budu sebou brát i nové repliky nápisů Čezeta. Pokud někdo bude mít zájem, tak mi v sobotu zavolejte na číslo 777028183

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.03.2010, 10:16 - 16.03.2010, 10:18 #2 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma 3D nápis ČEZETA
Zdravím všechny! Opět se nám blíží jaro a na silnice vyjede zase pár nových resp. zrenovovaných strojů. Proto si dovolím opět nabídnout nové (replikové) nápisy na čelní štít. Pokud má někdo zájem, tak mám ihned k dispozici 5 kousků tohoto plastového nápisu ČEZETA. Pište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.09.2009, 23:13 #3 od radek
Odpověděl radek pro téma 3D nápis ČEZETA
Zdravím všechny! Chystám se na podzimní motortechnu do Brna a mohl bych případným zájemcům dovést nápisy a předat je osobně. Ušetříte za poštovné. Případní zájemci napište mi e-mail s počtěm kusů. Cena je pořád stejná t.j. 90,- Kč za kus a fotky jsou zde, jen o několik příspěvků níže. Prosím pište s dostatečným předstihem, abych mohl vyrobit dostatečné množství nápisů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.06.2009, 17:34 #4 od radek
Odpověděl radek pro téma 3D nápis ČEZETA
Pokusím se zjistit, jak to s nápisy opravdu bylo, ale bude to nějakou dobu trvat, tak mějte strpení!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2009, 16:52 #5 od stinker
Odpověděl stinker pro téma 3D nápis ČEZETA
Uda: ten obrazok je na strane 127 knizky Marcela Malypetra ';Skutr Cezeta';. Co myslis? je to ten biely plast? mne sa to akosi nezda, ale nie som si isty...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2009, 13:49 #6 od stinker
Odpověděl stinker pro téma 3D nápis ČEZETA
Uda: viem, co mas na mysli, ale pozri si napr. v tej novej knizke Skutr Cezeta niekde v sekcii o tom, ako sa predavali skutre...je tam fotka viacero pri sebe nastavanych 501 (asi v Mototechne), pripravenych na predaj..a zda sa mi, ze tie napisy su tmave..to by hadam za par mesiacov statia v suchej miestnosti ten plast tak nezmenil farbu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.140 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account