3D nápis ČEZETA

Více
19.06.2009, 12:12 #7 od radek
Odpověděl radek pro téma 3D nápis ČEZETA
Ty nápisy se dělaly originál z materiálu, který nebyl úplně tvarově stálý a časem dost zažloutl, někdy i zhnědnul. Odtud právě ta tmavší barva. Také se zcvrkával a pak se ulamovaly čudlíky, co ho držely na kastli. Tyhle problémy by měly s mím nápisem odpadnout, ale to ukáže až čas.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2009, 08:30 #8 od stinker
Odpověděl stinker pro téma 3D nápis ČEZETA
Tak ma napadlo, ze na niektorych dobovych foto je vidno CZ 501, ktore maju znak ';Cezeta'; zjavne tmavsej farby, ako je ten biely plastovy napis. Neviete niekto, ci sa na prve 501 nedavali napisy vyrobene z ineho materialu ako bieleho plastu? Ja konkretne mam 501-03 a na jednom velmi zachovalom kusku 501-03 som videl ten biely, plastovy, tak to hadam bude OK, ale len pre zaujimavost...
dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.06.2009, 06:21 #9 od radek
Odpověděl radek pro téma 3D nápis ČEZETA
Děkuji za podporu a chválu, jsem rád, že se nápis líbí. Proto jsem ho dělal, aby si lidi jako mi mohli dát dohromady svoje stroje. Proto jsem také zvolil lidovou cenu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.06.2009, 22:12 #10 od stinker
Odpověděl stinker pro téma 3D nápis ČEZETA
Uda: ja by som si kludne objednal este jeden, ale uz mam dva:)..jeden dam na 501, ked ju uz konecne dokoncim a druhy mi vysi na stene..tak ako cely skuter, aj ten napis je podla mna umelecke dielo..
Inak je fakt super, ze tie napisy robis...dik;)
Drzim palce...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.05.2009, 17:32 #11 od radek
Odpověděl radek pro téma 3D nápis ČEZETA
Zdravím opět všechny příznivce skútrů Čezeta. Dostal jsem jeden e-mail se žádostí o nápis. Vzhledem k tomu, že se nevyplatí vyrábět nápisy po jednom, chtěl bych případné zájemce oslovit, jestli mají zájem, napište mi, ať mohu zase nechyt vyrobit větší množství. Všem děkuji a budu se těšit na obědnávky.
Zdraví Uďa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.03.2009, 20:08 #12 od radek
Odpověděl radek pro téma 3D nápis ČEZETA
Vážení pánové a i některé dámy! Konečně se mi podařilo dokončit výrobu 3D nápisů Čezeta! Jsou opět vyřezány z bílého plexiskla o tloušťce 2.5mm. Odkaz na fotografie je zde 3D nápis čezeta
a ještě jeden trochu z profilu 3D z profilu
Cena jednoho nápisu je 90,- Kč a rozesílám je poštou na dobírku. Dobírku hradí adresát.
Prosím všechny případné zájemce (i ty co se mi už ozvaly), aby mi poslaly e-mail s povrzením zájmu, počtu kusů a adresou na kterou je mám posílat. Všem děkuji a těším se na objednávky. Ještě pro pořádek můj e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.103 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account