3D nápis ČEZETA

  • jirka
09.03.2008, 21:30 #13 od jirka
Odpověděl jirka pro téma 3D nápis ČEZETA
Dobry den, fotky jsou moc velke nejdou odeslat zkousel jsem je upravit,ale stejne nejdou odeslat. Poslete mi prosim vasi adresu na mobil 777558955 a ja Vam poslu cd s fotkama.
S pozdravem Marsalek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • jirka
03.03.2008, 05:51 #14 od jirka
Odpověděl jirka pro téma 3D nápis ČEZETA
Ahoj jelikoz jsem ted bez mailu tak to zkusim objednat takhle. Mam zajem o 3ks.Kontakt na me je 777558955.
S pozdravem Marsalek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
19.02.2008, 06:48 #15 od Martin
Odpověděl Martin pro téma 3D nápis ČEZETA
Originál vložil Uďa

Vážení přátelé! Po úspěšném vyrobení 3D nápisů Tatran a Manet, jsem zjišťoval, jestli bych pro sebe i vás nemohl nechat vyrobit i nápisy ČEZETA. Napsal jsem tedy řediteli současného podniku ČZ a.s., neboť tento nápis je chráněn registrací u obchodního soudu. Po několika týdnech jsem se dočkal odpovědi, ve které mi bylo řečeno, že mi v této činnosti nic nebrání.
Proto bych touto cestou chtěl zjistit, jaký by byl zájem o tento produkt. Pokud někdo z vás má zájem o repliku plastového nápisu ČEZETA, který je na skůtru umístněn na čelním štítu, ať mi pošle e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde mi uveďte o kolik kůsů máte předběžně zájem. Všem předem děkuji. Zdraví Uďa


Udo, velmi chválihodná aktivita ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.02.2008, 05:25 #16 od radek
3D nápis ČEZETA vytvořil uživatel radek
Vážení přátelé! Po úspěšném vyrobení 3D nápisů Tatran a Manet, jsem zjišťoval, jestli bych pro sebe i vás nemohl nechat vyrobit i nápisy ČEZETA. Napsal jsem tedy řediteli současného podniku ČZ a.s., neboť tento nápis je chráněn registrací u obchodního soudu. Po několika týdnech jsem se dočkal odpovědi, ve které mi bylo řečeno, že mi v této činnosti nic nebrání.
Proto bych touto cestou chtěl zjistit, jaký by byl zájem o tento produkt. Pokud někdo z vás má zájem o repliku plastového nápisu ČEZETA, který je na skůtru umístněn na čelním štítu, ať mi pošle e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde mi uveďte o kolik kůsů máte předběžně zájem. Všem předem děkuji. Zdraví Uďa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.084 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account