Renovace

Více
12.11.2007, 11:29 #61 od radek
Odpověděl radek pro téma Renovace
Originál vložil Kasey

Originál vložil Uďa

Originál vložil Kasey

Nazdar chlapci mám trochu delší dotaz.
1.:Mám doma rozebranou 502 a chtěl byc se na ní ještě chvíli pojezdit.Mám doma některé součástky z rikši (dynamostartér, páčku na přepínání chodu vpřed vzad)a napadlo mě jestli bych to nemohl namontovat do skůtru.Ale zase je mi líto do něj takovým způsobem zasahovat.Už by to nebyl originál.Co myslíte?
2.:Je někde kolem Ostravy nebo Karviné prodejna nebo burza s náhradnímy díly? Můj skůtr má r.v.:1960.Já jsem z Bohumína.Předem díky za odpověď.
3.:Pořádně navim co je to přesně za typ.Houkačku má na čelním plechu pod plexi ale nemá od novoty blinkry.
Karlik.

Odpověď na dotaz č.3 :
To je trochu divné! Podle tebe tip 502 r.v.1960, ale podle kastle asi tip 501. Houkačku na čelním plechu měla jen 501. Není to tak trochu skládačka (jinej motor jiné plechy atd). Jinak tip 502 měl origo dynamostartér, takže potom není potřeba montáž nějakého přídavného startování.


Opravdu si nejsem jistý který typ to je.Je docela možné že když na tom jezdil můj tatík tak se v tom asi kopal.Nemáš náhodou někáký plánek montáže dynamostartéru?Protože podle těch knih a schémat co mám jsem docela zmatený.V motorkách se upřímně moc nevyznám ale když jsem poprvé uviděl skůtra u taty v garáži hned jsem se do něj zamiloval.

Podle toho jak tady píšeš, tak jsi z moravy asi z jižní že? Nějakej ten plánek by se určitě našel napiš mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.11.2007, 09:16 #62 od radek
Odpověděl radek pro téma Renovace
Originál vložil 505

Nevim teda do jaké míry znáš skutry čezeta ale dynamostarter není nic vyjímečnýho ba naopak, jen bych doplnil Uďě většina skutru 502 měly standartně dynamostarter a u modelu 501 to byla tušim poslední řada 501/05 a ta měla dynamostarter taky, ovšem přesnější informace by nám mohl poskytnout Marcel.

Děkuji za doplnění! Jinak ja jsem muž, nikoliv žena a proto přezdívku Uďa skluňuj ';Uďu'; a nikoliv Uďě. Jinak opravdu u skutru tip 501/05 byl také montován startér!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kasey
10.11.2007, 11:40 #63 od Kasey
Odpověděl Kasey pro téma Renovace
Originál vložil Uďa

Originál vložil Kasey

Nazdar chlapci mám trochu delší dotaz.
1.:Mám doma rozebranou 502 a chtěl byc se na ní ještě chvíli pojezdit.Mám doma některé součástky z rikši (dynamostartér, páčku na přepínání chodu vpřed vzad)a napadlo mě jestli bych to nemohl namontovat do skůtru.Ale zase je mi líto do něj takovým způsobem zasahovat.Už by to nebyl originál.Co myslíte?
2.:Je někde kolem Ostravy nebo Karviné prodejna nebo burza s náhradnímy díly? Můj skůtr má r.v.:1960.Já jsem z Bohumína.Předem díky za odpověď.
3.:Pořádně navim co je to přesně za typ.Houkačku má na čelním plechu pod plexi ale nemá od novoty blinkry.
Karlik.

Odpověď na dotaz č.3 :
To je trochu divné! Podle tebe tip 502 r.v.1960, ale podle kastle asi tip 501. Houkačku na čelním plechu měla jen 501. Není to tak trochu skládačka (jinej motor jiné plechy atd). Jinak tip 502 měl origo dynamostartér, takže potom není potřeba montáž nějakého přídavného startování.


Opravdu si nejsem jistý který typ to je.Je docela možné že když na tom jezdil můj tatík tak se v tom asi kopal.Nemáš náhodou někáký plánek montáže dynamostartéru?Protože podle těch knih a schémat co mám jsem docela zmatený.V motorkách se upřímně moc nevyznám ale když jsem poprvé uviděl skůtra u taty v garáži hned jsem se do něj zamiloval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.11.2007, 11:38 #64 od radek
Odpověděl radek pro téma Renovace
Originál vložil Kasey

Nazdar chlapci mám trochu delší dotaz.
1.:Mám doma rozebranou 502 a chtěl byc se na ní ještě chvíli pojezdit.Mám doma některé součástky z rikši (dynamostartér, páčku na přepínání chodu vpřed vzad)a napadlo mě jestli bych to nemohl namontovat do skůtru.Ale zase je mi líto do něj takovým způsobem zasahovat.Už by to nebyl originál.Co myslíte?
2.:Je někde kolem Ostravy nebo Karviné prodejna nebo burza s náhradnímy díly? Můj skůtr má r.v.:1960.Já jsem z Bohumína.Předem díky za odpověď.
3.:Pořádně navim co je to přesně za typ.Houkačku má na čelním plechu pod plexi ale nemá od novoty blinkry.
Karlik.

Odpověď na dotaz č.3 :
To je trochu divné! Podle tebe tip 502 r.v.1960, ale podle kastle asi tip 501. Houkačku na čelním plechu měla jen 501. Není to tak trochu skládačka (jinej motor jiné plechy atd). Jinak tip 502 měl origo dynamostartér, takže potom není potřeba montáž nějakého přídavného startování.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kasey
08.11.2007, 21:55 #65 od Kasey
Odpověděl Kasey pro téma Renovace
Originál vložil 505

nějak sem nepochopil dotaz č 1, to chceš na skutru jezdit pozpátku??

Ne to ne ja jen jestli by se dala sehnat nebo vyrobit nějáká součástka která by fungovala na podobném principu jako třeba startér u aut a tak.Nemyslím namontovat tam přímo originál přepínač z rikši.Jen by bylo zajímavé mít skůtra na el. startování.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.11.2007, 19:59 #66 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Děkuji za foto sedla. Já jsem taky pokročil. Podařilo se mi sehnat tu latexovou hmotu ze které je vyrobena vložka. Tak už jenom vybrousit ten správný tvar.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.117 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account