Renovace

  • Kasey
07.11.2007, 19:40 #67 od Kasey
Odpověděl Kasey pro téma Renovace
Nazdar chlapci mám trochu delší dotaz.
1.:Mám doma rozebranou 502 a chtěl byc se na ní ještě chvíli pojezdit.Mám doma některé součástky z rikši (dynamostartér, páčku na přepínání chodu vpřed vzad)a napadlo mě jestli bych to nemohl namontovat do skůtru.Ale zase je mi líto do něj takovým způsobem zasahovat.Už by to nebyl originál.Co myslíte?
2.:Je někde kolem Ostravy nebo Karviné prodejna nebo burza s náhradnímy díly? Můj skůtr má r.v.:1960.Já jsem z Bohumína.Předem díky za odpověď.
3.:Pořádně navim co je to přesně za typ.Houkačku má na čelním plechu pod plexi ale nemá od novoty blinkry.
Karlik.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.11.2007, 17:55 #68 od radek
Odpověděl radek pro téma Renovace
Originál vložil Mat

Tak ta rozeta mě fakt mrzí, a o tu fotku sedla bych poprosil na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Ď. Mimochodem byl jsem donucen vyrobit si kontrolky do háčku. Myslím, že se docela povedly. Pokud by měl někdo zájem tak mi napište.

Tak jsem ti poslal fotky toho sedla. Když tak se ozvy!Zatím čus Uďa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.10.2007, 08:17 #69 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Přátelé, jelikož se mi nepodařilo sehnat rozetu zadního kola 41z, tak jsem se rozhodl nechat si ji vyrobit. Bude z kvalitního materiálu vypálená, vnitřní ozubení drátované. Prostě super, jenom cena se bude pohybovat okolo 800Kč (předběžný odhad) :-(
Pokud by měl někdo zájem ozvěte se na můj e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.10.2007, 16:46 #70 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Tak ta rozeta mě fakt mrzí, a o tu fotku sedla bych poprosil na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Ď. Mimochodem byl jsem donucen vyrobit si kontrolky do háčku. Myslím, že se docela povedly. Pokud by měl někdo zájem tak mi napište.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.10.2007, 15:49 #71 od radek
Odpověděl radek pro téma Renovace
Originál vložil Uďa

Pokud by bylo potřeba, tak mám dobrou čalounici, která mi dělala sedlo na skůtra. Stálo mě to čtyři stovky. Pokud budeš chtít, tak ti pošlu i fotku. Jinak já jsem neměl molitan vůbec a ta čalounice mi ho musela dělat celej znova. Jinak co se týče rozety, měl jsi být na podzimní motortechně. Zahlédl jsem tam mimo jiné i rozety na skůtra.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.10.2007, 18:20 #72 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Tak dnes jsem odvezl skůtříka do písku.
Při rozborce sedla jsem zjistil, že pěnová vložka je značně sesezená. Nevíte kde sehnat náhradní, popřípadě by stačila i ta pěnová hmota.
Další problém je zadní rozeta. O zuby jsem se skoro pořezal a sklon zubů jako po pořádné vichřici.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.110 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account