Jiné

Více
27.07.2007, 11:18 #7 od radek
Odpověděl radek pro téma Jiné
Originál vložil Rancher

30 kilo není žádná hrůza. Motex má prázdnej 32kg.
Ale těžiště je opravdu špatně :-(
No ale zablbli jsme si :-D

No pánové! Dohadovat se tady můžeme hodně dlouho, ale pokud to nedáme dohromady, tak zůstane u dohadů! Já bych to zkusi udělat a pokud to bude taková hrůza, tak bych to nabýdl muzeu ve Strakonicích. To by mohla být teprve ta správná prdel NE?
Já bych to k ledu ještě nedával! Pokud se vám ovšem do toho nechce, tak to zdovolením zkusím sám a použil bych vaše nákresy! Souhlas?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Rancher
26.07.2007, 20:11 #8 od Rancher
Odpověděl Rancher pro téma Jiné
30 kilo není žádná hrůza. Motex má prázdnej 32kg.
Ale těžiště je opravdu špatně :-(
No ale zablbli jsme si :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
25.07.2007, 19:57 #9 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Jiné
I kdyby vážil 30 kg (myslím, že se to do této hmotnosti nevleze), jízda s tím by byla hrozná. Vemte si, že by bylo těžiště nahoře a ještě více na oji než na kole, protože kvůli vidlici a kolu se dozadu nevleze nic. Vzhledově asi dobrý, ale asi nefunkční, toť můj názor, který plyne s tisíců km najetých s narvaným PAvem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.07.2007, 20:34 #10 od radek
Odpověděl radek pro téma Jiné
Originál vložil AlesK

Nevím Uďo, nechci se určitě s tebou o váze nějak příti, ale vem si brutálně těžké kolo s bubnem, vidlici, tlumič(e), osu vidlice, a pak tu kastli z dvojky plechu, z které by se sice něco uřezalo, potom připočti oj, no nevím nevím ... :-). Dejme tomu, že skútr má kolem 130 kg, 30 až 35 kg motor by šlo a kde máš těch zbylejch 100 ? Na vidlicích a kastli ...

Ještě jsi zapoměl na celou přední část skútru! Ta také váží něco ne? Já bych to tipoval na dobrejch 30 Kg!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Rancher
24.07.2007, 14:22 #11 od Rancher
Odpověděl Rancher pro téma Jiné
Jojo...hmotnost bylo první, co mne napadlo.
Bude to chtít oj z kompozitních materiálů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
24.07.2007, 11:26 #12 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Jiné
Taky myslím, že 175 motor je na skútr tak tak, a jakákoliv další váha je na jízdě brutálně znát. Kdo jezdí s naloženým PAVem, ví o tom své. Vyjímkou je možná Mira, kterej má motor vyjímečně povedenej a jezdil i v Alpách na trojku :-) Takže pokud bych chtěl v přívěsu něco i vozit, musí jít váha dolů! Jak psal Aleš, samotnej motor váží kolem 30-35 kg, a zbytek je kastle, vidlice, a kola - podle mě neúměrně těžký. Podle mě jediná cesta při výrobě vozíku, vycházet z tvarů skútru, ale použít lehkých materiálů - laminát, hliník, dural. Ikdyž pracnost by byla veliká.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.095 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account