Jiné

Více
10.07.2007, 15:41 #25 od radek
Odpověděl radek pro téma Jiné
Originál vložil George

Tak mě tak napadlo, jak by vypadal vyrobený vozík z přebytečné kastle z Čezety.Taková recesisticko-tunigová úprava, jak se dělávaly třeba z Trabatů apod.Je mě jasné, že asi STK by to neprošlo (nebo jo?)Ale když tak jezdím po světě (českém) a vidím ty různé pivní bečky a jiné zázraky jakožto vozíky, tak nevím. Když jsem si to namaloval, tak to nevypadá špatně.A kdyby se to samozřejmě sladilo barevně... Je mně jasné, že teď nas..u ortodoxní vateránisty (omlouvám se za nevkus) ale sranda mosí byt, aj kdyby tatu věšali, né? :-)

Ahoj George! Pokud to co píšeš myslíš vážně, tak mi pošli obrázek! Možná že bych sehnal plonk kastli a určitě bych do toho šel pokud by to stálo za to!! Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
  • Autor tématu
20.02.2006, 22:26 #26 od George
Jiné vytvořil uživatel George
Tak mě tak napadlo, jak by vypadal vyrobený vozík z přebytečné kastle z Čezety.Taková recesisticko-tunigová úprava, jak se dělávaly třeba z Trabatů apod.Je mě jasné, že asi STK by to neprošlo (nebo jo?)Ale když tak jezdím po světě (českém) a vidím ty různé pivní bečky a jiné zázraky jakožto vozíky, tak nevím. Když jsem si to namaloval, tak to nevypadá špatně.A kdyby se to samozřejmě sladilo barevně... Je mně jasné, že teď nas..u ortodoxní vateránisty (omlouvám se za nevkus) ale sranda mosí byt, aj kdyby tatu věšali, né? :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.086 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account