Další hodinář v původním stavu.

Více
11.03.2019, 12:27 #7 od grif
Odpověděl grif pro téma Další hodinář v původním stavu.
OK díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.03.2019, 10:00 #8 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Další hodinář v původním stavu.
Vyzera velmi pekne, takze urcite iba opravy, v dobrej autolakovni su schopny domiesat odtien, len sa musi mat hlavny miesac na to chut. Malo kde su ochotny tomu venovat cas pre deci farby, takze idealne nejaka spriaznena dusa.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.03.2019, 08:41 #9 od grif
Odpověděl grif pro téma Další hodinář v původním stavu.
Zdravím, jsem nový na těchto stránkách a potřebuji také poradit s barvou. Konečně jsem sehnal skůtra (502/00) a tu zelenou a vlastně ani růžovou nemohu dohnat dle vzorníků. Potřebuji jen nějaké kosmetické opravy. Je nějaká k nalezení, nebo se musí namíchat. Díky moc.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.10.2018, 22:41 - 26.10.2018, 22:42 #10 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Další hodinář v původním stavu.
Prikladam foto skoda 100, staci zistit v muzeu skodovky aky je to odtien

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.10.2018, 22:37 #11 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Další hodinář v původním stavu.
Vsetky farby co pouzivali v tej dobe hladaj v skodovke, mne sa to zatial vzdy osvedcilo. Popripade napriklad pod ozdobnou listou je vzdy odtien v povodnej sytosti, v dobrej lakovni vedia najst podobny a domiesat ho do odtiena, ale vacsinou sa im nechce. Sedu podvozkovu na skutroch mam napisanu, chalanisko zobra nejaku velmi blizku co sme nasli z fiatu, ale bola bledsia, tak pridaval ciernu az kym nebolo na rozlestenom disku vzorku vobec vidiet. Tak tu by som tu vedel zavesit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.10.2018, 08:59 #12 od Martin Diviš
Odpověděl Martin Diviš pro téma Další hodinář v původním stavu.
Neporadím. Bohužel, je to 60 let starý odstín, který v dnešní době už nemá ekvivalent. Mimo to, tenkrat to míchali podle oka, takže i mezi jednotilými skútry mohly byt rozdíly. Jediné, co mohu udělat je a) jestli máte vzorník, můžete se u mě stavit a poměřit, jestli bude něco odpovídat ( jsem si jistý, ze se to bude muset domichavat); b) můžu Vám dat vzorek barvy, kterou jsem si nechal namíchat na opravy - rozdíl téměř neznatelný. Dejte vědet, jestli ma pro Vás něco z toho smysl.Rad pomůžu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.123 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account