Sbírka na památník J. F. Kocha

.

Z iniciativy známého čezetáře Marcela Malypetra se letos dočká ve své rodné vsi Mcely u Nymburka památníku / pamětního místa J.F.Koch, závodník, cestovatel a především významný a osobitý motocyklový konstruktér, jehož nesmrtelné Pragovky a skútry Čezety snad není potřeba blíže představovat. Realizace památníku bude financována z výtěžku veřejné sbírky, pro jejíž konání za tímto účelem získal od Krajského úřadu StČ kraje Osvědčení OÚ Mcely. Velikost a provedení památníku závisí na množství vybraných finančních prostředků. Vyzýváme proto všechny příznivce J.F.Kocha, aby zvážili svoji účast na sbírce a své finanční dary zaslali od 15.5.2015 do 30.6.2015 (čím dříve, tím lépe, definitivní rozhodnutí o provedení památníku musí být učiněno nejpozději v polovině června) na
číslo účtu: 269935108/0300.

Kvůli budoucí identifikaci dárců a možnosti jejich zapsání do kroniky obce zasílejte na sebe, prosím,
i kontakt (není to samozřejmě povinné).
Slavnostní odhalení památníku proběhne 22. srpna 2015 v 10:00 hod. Následovat bude celodenní happening pořádaný OÚ Mcely ve spolupráci s rodinou J.F.Kocha a jeho příznivci. Bude zajištěno moderování celé akce, výstava motocyklů a skútrů, promítání zajímavého medailonu o panu Kochovi, občerstvení (guláš, grilovaná kýta, speciálně pro motorkáře klobásy), živá hudba, sportovní odpoledne tzv. "McelyCup" (to berte jako překvapení) a dětské hry, večer pak zábava s možností tance pod širým nebem.
Samozřejmě budou vítáni všichni hosté, zejména motorkáři na strojích, které zkonstruoval pan Koch, popř. značky ČZ, kde pan Koch léta pracoval.

                  

 

You have no rights to post comments

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account