Bezkontakt WAPE

Více
11.01.2010, 15:39 #1 od Tery1818
Odpověděl Tery1818 pro téma Bezkontakt WAPE
Originál vložil grygarik

Originál vložil Richi

Opravuji, mám 501/03 :-)
Jinak souhlas, startér má úroveň. Jenže, když už já mám zrenovovanou (skoro)501-čku..., takže chci dát Vape na ní. Podle výrobce by v tom neměl být problém, ale nejlepší je samozřejmě praktická zkušenost nějakého kolegy.
R. Originál vložil 505

501/05 byl právě model s Dynamostartérem. Ale pokud bych chtěl stroj na ježdění tak bych si zvolil zrovna stroj s Dynamostartérem, aby to mělo nějakou úroveň, když už jedu na stroji kterýmu bude + - 50Let a múžu se chlubit že už tenkrát byl vybaven elektrickým startováním!!
vape používám 2 roky na 501 01 a montáž bez problému šlo to hravě a hlavně to funguje.jenom doporučuji přiobjednat u Montyho, tuším se to jmenuje-zkratovací relé-nejsem si už jistý ,ale zapojí se to do spínačky a tak se to vypíná klasicky klíčkem.




Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.01.2010, 15:36 #2 od Tery1818
Odpověděl Tery1818 pro téma Bezkontakt WAPE
Originál vložil Richi

Opravuji, mám 501/03 :-)
Jinak souhlas, startér má úroveň. Jenže, když už já mám zrenovovanou (skoro)501-čku..., takže chci dát Vape na ní. Podle výrobce by v tom neměl být problém, ale nejlepší je samozřejmě praktická zkušenost nějakého kolegy.
R. Originál vložil 505

501/05 byl právě model s Dynamostartérem. Ale pokud bych chtěl stroj na ježdění tak bych si zvolil zrovna stroj s Dynamostartérem, aby to mělo nějakou úroveň, když už jedu na stroji kterýmu bude + - 50Let a múžu se chlubit že už tenkrát byl vybaven elektrickým startováním!!



Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.02.2009, 16:40 #3 od George
Odpověděl George pro téma Bezkontakt WAPE
Opravuji, mám 501/03 :-)
Jinak souhlas, startér má úroveň. Jenže, když už já mám zrenovovanou (skoro)501-čku..., takže chci dát Vape na ní. Podle výrobce by v tom neměl být problém, ale nejlepší je samozřejmě praktická zkušenost nějakého kolegy.
R. Originál vložil 505

501/05 byl právě model s Dynamostartérem. Ale pokud bych chtěl stroj na ježdění tak bych si zvolil zrovna stroj s Dynamostartérem, aby to mělo nějakou úroveň, když už jedu na stroji kterýmu bude + - 50Let a múžu se chlubit že už tenkrát byl vybaven elektrickým startováním!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
24.02.2009, 12:41 #4 od 505
Odpověděl 505 pro téma Bezkontakt WAPE
501/05 byl právě model s Dynamostartérem. Ale pokud bych chtěl stroj na ježdění tak bych si zvolil zrovna stroj s Dynamostartérem, aby to mělo nějakou úroveň, když už jedu na stroji kterýmu bude + - 50Let a múžu se chlubit že už tenkrát byl vybaven elektrickým startováním!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24.02.2009, 06:20 #5 od George
Odpověděl George pro téma Bezkontakt WAPE
Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenost s montáží Vape na 501/05.(bez startéru, 6V). Případně rovnou poradit jaký typ. Dluho jsem přemýšlel, jestli tam nechat originální dynamo, ale tohoto skůtra chci hlavně na ježdění :-)
Předem díky za každou radu.
R.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.01.2009, 07:51 #6 od ladis
Odpověděl ladis pro téma Bezkontakt WAPE
To jo ,starter tam chci nechat ,chtěl bych nahradit pouze zapalování kladivkové zapalováním bezkontaktním.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.088 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account