Sedadlo

  • Jutt
11.07.2008, 12:15 #1 od Jutt
Odpověděl Jutt pro téma Sedadlo
Už to přišlo. Děkuju moc. Asi se ten původní email někam zatoulal. To se stává.

Ale zaráží mě, kolik úprav na tom plechu budu muset udělat, aby vypadal alespoň trošku jako původní. :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.07.2008, 09:45 #2 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Sedadlo
Originál vložil Jutt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Díky moc.

Bohužel, do dnešního dne mi nic nepřišlo. Chtěl bych poprosit, jestli by to šlo poslat ještě jednou.


Fotky jsem Vám už jednou posílal. Dnes jsem to zkusil ještě jednou. Napsal jste správně adresu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Jutt
11.07.2008, 06:09 #3 od Jutt
Odpověděl Jutt pro téma Sedadlo
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Díky moc.

Bohužel, do dnešního dne mi nic nepřišlo. Chtěl bych poprosit, jestli by to šlo poslat ještě jednou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.06.2008, 05:20 #4 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Sedadlo
Originál vložil Hanuš

Pro Mat::
zřejmě jsem se špatně vyjádřil. Nemám digitální foťák, pokud jste z Brna a máte na mysli foto udělat i pro případné další zájemce, není problém schůzky, nejdříve ale od 3.7., nebudu v Brně. Vaši zprávu prosím na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Dobrý den pane Hahuši, vyjádřil jste se jasně. To spíše já jsem měl napsat, že díl nafotím pro ';Jutt';, pokud mě pošle aresu kam.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
26.06.2008, 19:18 #5 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Sedadlo
Pro Mat::
zřejmě jsem se špatně vyjádřil. Nemám digitální foťák, pokud jste z Brna a máte na mysli foto udělat i pro případné další zájemce, není problém schůzky, nejdříve ale od 3.7., nebudu v Brně. Vaši zprávu prosím na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.06.2008, 19:10 #6 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Sedadlo
Technické zařízení požadovaného typu bych měl stačí poslat e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Otázka 10-ti minut.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.091 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account