GO MOTORU

Více
07.01.2010, 15:01 #7 od radek
Odpověděl radek pro téma GO MOTORU
Tyhle věci svěřuji do rukou pana Špičky z Mohelnice a on to vozí do Hradce Králové. Ale i to je asi pro tebe z ruky co. Jinak já platím většinou za výbrus okolo 1000,- Kč a za klikovku 1600,- Kč. Jinak ten výbrus je sada s pístem, pístním čepem a kroužkama.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
03.01.2010, 20:28 #8 od 505
Odpověděl 505 pro téma GO MOTORU
Je to sice z Karviné krapánek zruky ale pro orientaci se mrkni sem www.motoservispadalik.ic.cz/ na opravu klikovky si dej pozor mám tady na stránkách o tom celej článek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.01.2010, 17:11 #9 od motoman007
Odpověděl motoman007 pro téma GO MOTORU
Chlapi dík ale ještě jedna otázka ,jesli náhodou nevíte o někom kdo vystředuje klikovky a dělá výbrus(a za jaké ceny se toto dělá) jsem z Karviné

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.01.2010, 06:21 #10 od radek
Odpověděl radek pro téma GO MOTORU
Při spětné montáži doporučuji nejprve převodovku odzkoušet tzv na sucho. Prostě k sobě přiložit kartery jen s převodovkou, aby jsi zjistil, jaké vůle máš na hřídelech převodovky a podle toho přidal, nebo ubral vymezovací podložky. Pokud jsi měl mezi kartery papír, je možné, že budeš muset odebrat nějakou tu podložku. Pak vše uložit do jedné poloviny karteru (převodovku, klikovku), rozehřát druhou polovinu karteru na cca 100 stupňů a nasadit. Před tímto musíš zajistit ložiska, aby nevypadly zatemováním (zaklepnout okraj karteru u ložiska na cca 3 místech)a druhou polovinu natřeš těsněním. Dělal jsem to takhle minimálně u třech motorů a jezdí dodnes to je už 3 roky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
01.01.2010, 18:53 #11 od 505
Odpověděl 505 pro téma GO MOTORU
1) labirint vydrží dýl a je spolehlivější.
2) nějaký tmel na motory, originál to bylo taky na tmel.
3) vidličky a vodící tyčinku určitě před, řadící kulisa se s trochou šikovnosti dá namontovat i po složení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.01.2010, 18:21 #12 od alda
Odpověděl alda pro téma GO MOTORU
Zdravíčko,
1)poloha ložisek je určena i pomocí labyrintu , takže bych ho tam určitě nechal. Dá se koupit nový např. www.fichtlkramek.cz nebo www.tkmoto.cz (možná i jinde)

2)motor jsem utěsnil pouze červeným těsněním na motory (zn. Soudal nebo tak nějak) a už najel přes 1000km bez problému a v originále byl utěsněný také pouze hermetikem.

3)určitě před montáží a pokud to není nutné , tak jej nechte tam kde je a to včetně řadící hřídele s unašečem.
Opravdovou lahůdkou je, když vám při montáži převodovky vyběhnou západky z kulisy ...

4)na vodící tyčku řadících vidliček,
na vymezovací plechy v převodovce (pokud tam jsou),
na řadící hřídel viz bod 3),
ještě je dobré si při montáži zajistit ojnici, aby nespadla mezi kartery ...

Toto není vyčerpávající odpověď , ale alespoň něco pro začátek. Zkušenější kolegové doplní/opraví ;)
P.S. GO jsem dělal letos v létě a pokud chcete mohu Vám poslat nějaké fotografie. napište na vagnerpavel(a)email.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.096 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account