lanko sytice

Více
27.10.2018, 10:04 - 27.10.2018, 10:14 #7 od pedol
Odpověděl pedol pro téma lanko sytice
Nechal bych si zhotovit čtyřhran (náhrada za knoflík), který upnu do svěráku. Na něj nasadit vzhůru nohama ten držák a zvenku měkkým plamenem nahřívat pouzdro a přitom se snažit klíčem pohybem cik-cak povolit. Taky můžete po našroubování matky (pro případné obnovení poškozeného závitu) přes měděný pásek klepat na pouzdro, vnitřní aretační šroub je přitom opřen o čelisti svěráku, neboli rázy se vyblbnou na tom rezavém závitu.
Když to nepomůže, tak držák potopit na týden do petroleje nebo brzdovky (možná i s ultrazvukem) a zopakovat, ovšem už bez zahřívání. Mohlo by se zapéci navěky

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.10.2018, 09:51 #8 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma lanko sytice
Lanko a knoflík mám venku,jen ten vnitřek se nechce vyšroubovat.Zkousel jsem strčit dovnitř plochý šroubovák a povytocit a ani se to nehne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.10.2018, 09:20 #9 od pedol
Odpověděl pedol pro téma lanko sytice
Je to bez lanka a knoflíku? Pokud ne, tak asi nejde knoflík povysunout?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27.10.2018, 09:08 #10 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma lanko sytice
Zdravím,zrovna zapasim s tím sroubenim,co je našroubováno dovnitř.Je to zarezly,tak nevím,co dát do vnitř,abych to mohl podržet a vytočit ven.Dekuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.06.2017, 07:11 #11 od Honza I
Odpověděl Honza I pro téma lanko sytice
Zdravím tě, teď jsem ti to oměřil podle originálního sytiče. Bowden meří 85 cm a lanko i s kuličnou na konci je o 4,5 cm delší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.06.2017, 18:00 - 05.06.2017, 06:54 #12 od ondra
Odpověděl ondra pro téma lanko sytice
Dobrý den přeji, byl by někdo ochotný a změřil mi délku lanka sytiče? Ve fóru jsem našel že bohden má 81cm, ale lanko jsem nenašel. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.104 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account