Manet r.v.64

  • Petr Chmátal
  • Autor tématu
24.02.2008, 08:14 #7 od Petr Chmátal
Odpověděl Petr Chmátal pro téma Manet r.v.64
Prosím Vás má Manet100 jiné revmaplechy než Tatran?Nebo to oplechování kolem nohou je stejné?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr Chmátal
  • Autor tématu
23.02.2008, 19:21 #8 od Petr Chmátal
Odpověděl Petr Chmátal pro téma Manet r.v.64
Dynamostartér mám jestli je stejný z Tatranem?ale ta pačka brzdy co tam je hliníkové?Já jí tam mám jako u Tatranu(kovovou s gumou).Potřebuji sklíčka na blinkry,a jednu gumu pod ně.Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.02.2008, 13:45 #9 od radek
Odpověděl radek pro téma Manet r.v.64
Originál vložil Petr Chmátal

Děkuji za informace,dnes se tam dostanu tak ho trochu blíže proskoumám,koukal jsem že Manet má stříkaný rávky a jak jsou na tom dráty?Já je mám rezavé tak navím.Na Tatranech mám vše v chromu.Nemáte prosím Vás někdo levé dvířka na motor na Manet 100?

Dvířka sice nemám, ale mám dynamostartér (bez relátka a ventilátoru, ale funkční, proměřený na stolici), hlavu motoru (skoro novou)a brzdovou páku s tím hliníkovím pedálem (na tip. M 100/01). Podrobnosti na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr Chmátal
  • Autor tématu
23.02.2008, 07:54 #10 od Petr Chmátal
Odpověděl Petr Chmátal pro téma Manet r.v.64
Děkuji za informace,dnes se tam dostanu tak ho trochu blíže proskoumám,koukal jsem že Manet má stříkaný rávky a jak jsou na tom dráty?Já je mám rezavé tak navím.Na Tatranech mám vše v chromu.Nemáte prosím Vás někdo levé dvířka na motor na Manet 100?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
21.02.2008, 20:45 #11 od 505
Odpověděl 505 pro téma Manet r.v.64
Manet o obsahu 100ccm z roku 1964 se mě nějak nezdá ale je to možný, každopádně jestli to má takovej malej doutníček na levé straně je to s největší pravděpodobností 100vka, jinak do Tatranú se montovali motory jen o obsahu 125ccm.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
21.02.2008, 13:57 #12 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Manet r.v.64
Přesně tak, tipnul jste to správně. Sice nejsem odborník přes Manety :-), ale tohle je jeden z hlavních rozdílů mezi motorem 100 a 125 ccm. Je jedno, jestli se bavíme o Manetu nebo Tatranu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.097 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account