rafky na manet

Více
17.03.2009, 23:48 #1 od Fredy
Odpověděl Fredy pro téma rafky na manet
Má vlasrně smysl zabývat se opravou bubnů? Nebo je lepší vychytat si je někde na burze. Protože předpokládám, že pan Klouda ráfky vyrobí, dráty prodá, ale bubny asi nevyrábí.Nebo je snad v Bistrici nějaký zapomenutý sklad? :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
15.03.2009, 10:04 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma rafky na manet
Na drát se závit jen tak vyřezat nedá, dráty jsou z dost kvalitní ocely a tudiž tvrdé a hlavně závity jsou většinou lisovány to znamená že průměr závitu je oněco větší než průměr drátu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.03.2009, 21:04 #3 od Fredy
Odpověděl Fredy pro téma rafky na manet
Ahoja
Shledávám, že ráfky jsou k dostání u pana Kloudy,(onehdá jsem je sháněl i na mojí ';první lásku'; S11),taky jsem natrefil i na celá vypletená kola.Na Slovači jsem našel e-obchod kde má v nabídce i samotné dráty výpletu.Jenže dneska jsem při cídění ráfků na mých M 100 a T125 zjistil, že mi prolézají hlavičky skrz buben.Protože mám skůtry 2 a kol 6, tak se mi nechce kupovat další kola.Napadlo mě buď sehnat dráty s větší hlavou(i za cenu zkrácení a vyřezání nového závitu) nebo zdali by nebylo možno v bubnech díry zavařit a znovu odvrtat.Máte s tím někdo zkušenost? dík P.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.01.2008, 17:37 #4 od radek
Odpověděl radek pro téma rafky na manet
Originál vložil Krtek

zdravim shledl jsem nějake stránečky z ráfkama a četl jsem si to tu. Sice ráfky mám celkem slušné ale přesto tak pro info do budouca kolik tak vyjde jeden ráfek od toho pana Kloudy?

Naposled to bylo 900,- Kč, ale mohlo se to už změnit! Zkrátka něco okolo tisícovky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.01.2008, 15:48 #5 od Martas
Odpověděl Martas pro téma rafky na manet
zdravim shledl jsem nějake stránečky z ráfkama a četl jsem si to tu. Sice ráfky mám celkem slušné ale přesto tak pro info do budouca kolik tak vyjde jeden ráfek od toho pana Kloudy?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
19.11.2007, 19:27 #6 od 505
Odpověděl 505 pro téma rafky na manet
Gratuluju, mně taky tvrdil že je bude dělat příští měsíc a bylo z toho víc jak púl roku.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.104 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account