Vzacne dily na 501

Více
18.01.2008, 17:15 #7 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Vzacne dily na 501
Kontrolky na 502 (do háčku) jsem si vyrobil sám. Pokud budeš chtít tak napiš pošlu foto na mail.


Pratele,
schanim ';vzacne dily'; na Cezetu 501.
Dily jako kontrolky (myslim ze jsou identicke s nakladakem V3S), kompletni sedlo (stare totalne podleho korozi), zadni svetlo, klaxon, plastova priruba na karburator a krabicka na baterii. To je zatim vse na co si vzpominam. Jestli by to mel nekdo doma v garazi, rad to odkoupim.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.01.2008, 21:13 #8 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Vzacne dily na 501
hm..to mě se zase zase nevrací brzda.. a nevim čim to je.. protože nové lanko prý je nanic... mám 501/05

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
17.01.2008, 14:55 #9 od 505
Odpověděl 505 pro téma Vzacne dily na 501
Originál vložil Mat
Já bych měl dotaz na chromované kryty motorových dvířek. Některé měli vylisovaný znak ČZ a jiné ne. Bylo to od určitého roku? Nebo typu?


Jo tak to sem sedí to je fakt vzácný, protože to bylo jen na skutrech 501 hned jak začali seriově montovat větrák a nejspíš se to nedělalo moc dlouho protože to není skoro vúbec vidět.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Marcel
17.01.2008, 14:49 #10 od Marcel
Odpověděl Marcel pro téma Vzacne dily na 501
K tomu znaku na ';vlaštovce'; na dvířkách. Z počátku výroby tam znak skutečně byl a později byl zrušen (takhle mám informace i od konstruktéra z ČZ). Nevím ale, kdy to bylo, a vzhledem k tomu, že se jedná o montovaný díl, tak ani jeho přiřazení k číslu karoserie není moc spolehlivé. Myslím si, že těch dvířek se znakem bylo dost málo a že jejich výroba skončila kvůli opotřebování nářadí. Je to docela drobný reliéf na silném plechu, což mohlo dělat problémy. Myslím, že v rámci údržby nářadí ';vyvařili'; a dál se lisoval jenom hladký vylisek. Marcel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.01.2008, 06:38 #11 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Vzacne dily na 501
Občas se některé díly dají sehnat na aukro.cz

Já bych měl dotaz na chromované kryty motorových dvířek. Některé měli vylisovaný znak ČZ a jiné ne. Bylo to od určitého roku? Nebo typu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.01.2008, 18:00 #12 od radek
Odpověděl radek pro téma Vzacne dily na 501
Originál vložil Adamito

Pratele,
schanim ';vzacne dily'; na Cezetu 501.
Dily jako kontrolky (myslim ze jsou identicke s nakladakem V3S), kompletni sedlo (stare totalne podleho korozi), zadni svetlo, klaxon, plastova priruba na karburator a krabicka na baterii. To je zatim vse na co si vzpominam. Jestli by to mel nekdo doma v garazi, rad to odkoupim.

Adam

Některé z dílů co sháníš nabízí na stránkách www.montyjawa.cz ! mrkni na to

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.095 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account