Vzacne dily na 501

Více
09.08.2008, 13:01 #1 od radek
Odpověděl radek pro téma Vzacne dily na 501
Originál vložil mencas

Úďo díky za adresu, ale mám dojem, že u montyjawa se prodává replika kalksonu co mám na 175/450 uchycený pouze njednem šroubu, ale není to replika na skútra...inak kyvku, jako bloky utěsníš silikonem, ale silikon neleze použít v místě kde bylo původně gumové těsňátko....viz katalog ČZ..položka č. 10 na obrázku kyvné vidle....o to těsnění se mi jedná.. ale díky za odpověď...
Díval jsem se na ty gumové díly a já bych asi použil gumovou lemovku! Ta by mohla fungovat!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.08.2008, 22:05 #2 od ČUNIK
Odpověděl ČUNIK pro téma Vzacne dily na 501
Úďo díky za adresu, ale mám dojem, že u montyjawa se prodává replika kalksonu co mám na 175/450 uchycený pouze njednem šroubu, ale není to replika na skútra...inak kyvku, jako bloky utěsníš silikonem, ale silikon neleze použít v místě kde bylo původně gumové těsňátko....viz katalog ČZ..položka č. 10 na obrázku kyvné vidle....o to těsnění se mi jedná.. ale díky za odpověď...

Originál vložil Uďa

Originál vložil mencas

Hmmmmmmm, toto je spíš otázečka pro ty co dělali komplet repas na 501...já mám 501/03 a potřboval bych vědět kde sehnat gumové těsnění mezi kyvku a dva sešroubované plechoví kryty přišroubené na motor....a potom originál klakson na skútra. Díkec za každou radu Jura

Kivka jde zatěsnit i silikonem a klakson se docela často objevuje na burzách! Jinak na stránkách www.montyjawa.cz/ je nabízena replika klaksonu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.08.2008, 09:22 #3 od radek
Odpověděl radek pro téma Vzacne dily na 501
Originál vložil mencas

Hmmmmmmm, toto je spíš otázečka pro ty co dělali komplet repas na 501...já mám 501/03 a potřboval bych vědět kde sehnat gumové těsnění mezi kyvku a dva sešroubované plechoví kryty přišroubené na motor....a potom originál klakson na skútra. Díkec za každou radu Jura

Kivka jde zatěsnit i silikonem a klakson se docela často objevuje na burzách! Jinak na stránkách www.montyjawa.cz/ je nabízena replika klaksonu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.08.2008, 21:56 #4 od ČUNIK
Odpověděl ČUNIK pro téma Vzacne dily na 501
Hmmmmmmm, toto je spíš otázečka pro ty co dělali komplet repas na 501...já mám 501/03 a potřboval bych vědět kde sehnat gumové těsnění mezi kyvku a dva sešroubované plechoví kryty přišroubené na motor....a potom originál klakson na skútra. Díkec za každou radu Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.01.2008, 14:12 #5 od dejv
Odpověděl dejv pro téma Vzacne dily na 501
@ Mat

Na ty fotky bych se rad podival.
a-j.dolezal(zavinac)web.de

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.01.2008, 13:52 #6 od dejv
Odpověděl dejv pro téma Vzacne dily na 501
Pratele, ani neverite jakou jste mne udelali radost.
Vzhledem k tomu ze jsem rocnik 85 a s veteranama nemam vubec zkusenosti, tak jsem vubec netusil kde co sehnat.
Takove veci jako silentbloky, svetla, gumicky a podobne mne nejvic strasili ze ten skutr uz nedam dohromady. Dekuju mockrat za pomoc. Urcite jeste budu mit par otazek.

PS: Az Cezetku dam dohromady tak vam ji ukazu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.095 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account