Karburátor

Více
01.01.2010, 09:58 #1 od Svist
Odpověděl Svist pro téma Karburátor
Díky všem za rady a pomoc-na tom odkazu je to pěkně podrobně všechno popsáno-budu si s tím muset pohrát.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.12.2009, 15:45 #2 od alda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.12.2009, 07:37 #3 od radek
Odpověděl radek pro téma Karburátor
Dorazový šroubek na šoupátku reguluje volnoběžné otáčky a šteluje se u každéh stroje jinak. V zásadě je to tak, že si nastavíš základní nastavení na šroubku bohatosti směsy, doraz šoupátka zdvyhneš tak o polovinu a potom už jenom ladíš a to tak, že zkoušíš ubírat bohatosti. Pokud se při tom volnoběžné otáčky zvyšují, tak šroubek dorazu snížíš. V konečném výsledku by měl motor běžet na co nejmenší počet otáček a neměl by se zakuckávat. Měl by běžet hezky pravidelně. Základní nastavení šroubu bohatosti směsy je v manuálu. Ten je určitě někde na internetu. Z hlavy si to nepamatuju, ale pokud by jsi to nemohl najít, tak to někde mám napsané, ale musel bych to někde pohledat. Napiš mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a já se pokusím to doma vyhrabat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.12.2009, 14:51 #4 od Svist
Odpověděl Svist pro téma Karburátor
Prosím můžete mě někdo poradit,jak se seřizuje na karburátoru na 501 dorazový šroubek na šoupátko?Nikde jsem se toho nedočetl.Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.06.2008, 19:17 #5 od 505
Odpověděl 505 pro téma Karburátor
Ahoj, na této stránce se prodává karburátor se sytičem pro 502ku ale má prúměr 26(jak inzerují) www.montyjawa.cz/obchod/podle-typu-motor...arburator-se-syticem Dle mé knihy ND pro 501ku je karbec CPLT.2924 SD 14B. Dále dle typu motorky 501-1,3 a 5 2924 S 11. Ale v knize TECHNICKÝ A JÍZDNÍ NÁVOD je uveden karbec MONOBLOK TYP 2924-M-13 a je to taky pro skutr 501-175. Jestli máte zájem mohu Vám ty knížky poslat mejlem. Zdar skutrům Jura.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
  • Autor tématu
20.03.2008, 09:43 #6 od Martin
Karburátor vytvořil uživatel Martin
Zdravím pánové! Karburátor JIKOV2924SBDb2651 a Jikov2924SBD11b - jsou tyto dva typy určené přímo pro skútr 501 či 502? Oba mají průměr 24 mm, ale jak je to s dalším číselným označením? Nikde jsem v moudrých knihách tyto typové čísla nenašel ... předpokládám, že jediný rozdíl může být v osazení trysek, nebo se mýlím?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.098 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account