Dobíjení

Více
19.11.2008, 19:47 #1 od starik
Odpověděl starik pro téma Dobíjení
tak už jsem konečně sehnal relé na 505 a pokud má někdo stejný problém tak relé pasuje z nakl.auta(ERENA)jen ještě musim doladit aby to davalo správně proud,nějak to přebíjí

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.10.2008, 21:54 #2 od starik
Odpověděl starik pro téma Dobíjení
Originál vložil Mat

Ja to mám zapojeno tak, že ze statoru S to vede na S, M vede na M a D ze statoru není zapojené druhý drát z D na relé(kontrolka dobíjení), jsem připoji na S. To vše poradil 505. A takhle to opravdu funguje.


zdravím asi jsem uplně tupej na elektro ale může mí někdo po LOPATĚ říct jak zapojit a spíš kde sehnat nové rele na 505 mam tam 3vývody ale nevím jestli tam má tohle být dik za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.07.2008, 17:56 #3 od alda
Odpověděl alda pro téma Dobíjení
Bohužel lepší přikostření dobíjecího relé nepomůže. Není co přikostřovat. Jak jsem zjistil, kontakty se tím teplem ohřály a ohnuly do nového tvaru. A v tomto tvaru důsledně vytrvávají.
Proto bych chtěl opravit to 100W relé. Má někdo zkušenosti s opravou stykače starteru? Popřípadě čím jej lze nahradit?
Nedaří se mi sehnat v okolí autoelektrikáře , který by byl ochotný se tím zabývat ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2008, 16:38 #4 od alda
Odpověděl alda pro téma Dobíjení
Diky moc za radu. Zkusím to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.06.2008, 19:28 #5 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Dobíjení
Dobrý den, o té sebevraždě samovznícením bych možná něco věděl. Podobný připad mě potkal, když jsem neměl relé dobře ukostřené!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.06.2008, 16:17 #6 od alda
Odpověděl alda pro téma Dobíjení
Zdravíčko, mám skútřika 502-02 se starterem. Dobíjecí rele je 12V/100W/6vývodů. Dobíjení, jak se zdá, šlape, ale nejde startovací stykač (spálená cívka). Na burze jsem sehnal 12V/60W/6vývodů (údajně Manet, označení svorek shodné) a s nesmírným nadšením ho namontoval. Jenže tohle relé z nepochopitelného důvodu drželo stále sepnutý starter pomocí kontaktu regulatoru?? (NE stykače, to vim jistě). Proto jsem jej nechal seřídit a teď prozměnu rozhodilo chod motoru a vzápětí chtělo spáchat sebevraždu samovznícením regulační cívky. Proto mám otázku: setkal jste se nekdo s něčím podobným a co s tím ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.102 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account