Dusí se

Více
10.07.2008, 17:40 #1 od chades
Odpověděl chades pro téma Dusí se
Motor jsem musel také držet pod sytičem pár minut, aby nechcípnul. Po výměně kondezátoru zapalovámí bylo vše v pohodě a sytič používám pouze na start

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.07.2008, 17:22 #2 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Dusí se
Originál vložil Hanuš

Originál vložil Přezka

Zdravím Vás, mám takový problém a nevím co s tím, vždy když chci na svém skůtříku 502/02 přidat plyn z volnoběhu a zatáhnu za něj tak se mi začne dusit až do chcípnutí, musím to dělat tak že rychle ubírám a přidávám dokud se motor nedostane do otáček, potom už reaguje parádně, jen z toho volnoběhu se mu nechce, prosím poraďte. Jo a se sytičem to funguje v pohodě

Mám stejný problém jen u studeného motoru, startuji se sytičem, musím nechat běžet motor cca 2 minuty na sytič nebo ujet cca 15O m a pak po vypnutí sytiče vše v pořádku.
Tipuji na špatnou tepelnou hodnotu svíčky ale dosud jsem s tím nic nedělal. Snad nám někdo poradí.
Hanuš.

Hanuši, v problému se sytičem nejsi sám... mám úplně totžný problém

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.07.2008, 17:17 #3 od Tery18
Odpověděl Tery18 pro téma Dusí se
Tak jsem právě přijel z dílny, problém vyřešen, bylo to příliž bohatou směsí, seřídil jsem šroub volnoběhu jak je psáno v jiném tématu a je vyřešeno:D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
04.07.2008, 11:44 #4 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Dusí se
Originál vložil Přezka

Zdravím Vás, mám takový problém a nevím co s tím, vždy když chci na svém skůtříku 502/02 přidat plyn z volnoběhu a zatáhnu za něj tak se mi začne dusit až do chcípnutí, musím to dělat tak že rychle ubírám a přidávám dokud se motor nedostane do otáček, potom už reaguje parádně, jen z toho volnoběhu se mu nechce, prosím poraďte. Jo a se sytičem to funguje v pohodě

Mám stejný problém jen u studeného motoru, startuji se sytičem, musím nechat běžet motor cca 2 minuty na sytič nebo ujet cca 15O m a pak po vypnutí sytiče vše v pořádku.
Tipuji na špatnou tepelnou hodnotu svíčky ale dosud jsem s tím nic nedělal. Snad nám někdo poradí.
Hanuš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.07.2008, 06:28 #5 od Tery18
Dusí se vytvořil uživatel Tery18
Zdravím Vás, mám takový problém a nevím co s tím, vždy když chci na svém skůtříku 502/02 přidat plyn z volnoběhu a zatáhnu za něj tak se mi začne dusit až do chcípnutí, musím to dělat tak že rychle ubírám a přidávám dokud se motor nedostane do otáček, potom už reaguje parádně, jen z toho volnoběhu se mu nechce, prosím poraďte. Jo a se sytičem to funguje v pohodě

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.089 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account